18.01.2011 10:28 0

Z Gdyni na Broadway - Wytańcz wyjazd do USA

Gdyńskie Studio Tańca Smooth Moves Unique zaprasza od 21 do 23 stycznia do Teatru Muzycznego na warsztaty taneczne, które poprowadzą jedni z najlepszych choreografów na świecie – Jermain Brown i Brian Green. 24 stycznia, na zakończenie projektu „Gdynia Bit Północy”, odbędą się zawody „The One”. Uczestnicy powalczą o tygodniowy pobyt w nowojorskiej szkole tańca Broadway Dance Center.

Warsztaty taneczne zostaną przeprowadzone w dwóch grupach: podstawowa oraz średniozaawansowana. Każdy z choreografów będzie szkolić uczestników codziennie przez 90 min. Grupa może liczyć ok. 40-50 osób. Na zakończenie wszyscy pochwalą się nowymi umiejętnościami na deskach Teatru Muzycznego.

24 stycznia o godz. 16.00, również w Teatrze Muzycznym, rozpoczną się zawody „The One” (zapisy od godz. 12.00). Oceniane będą: freestyle, nauka choreografii oraz własna prezentacja. Zwycięzca, którego wybiorą choreografowie: Jermain Brown, Brian Green i Wesley Messias, przez tydzień będzie doskonalić swoje umiejętności w znanej szkole tańca – Broadway Dance Center w Nowym Jorku.

Koszt trzydniowych warsztatów to 250 zł (zostało kilka ostatnich miejsc). Wpisowe do zawodów wynosi 10 zł. Widzowie mogą obejrzeć zmagania w Teatrze Muzycznym za 5 zł.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.smu.net.pl .


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24