25.02.2013 12:26 0

Niepokonani Tytani. Zwycięstwo nad GKS Żukowo

Około 300 kibiców oglądało w Wejherowie zwycięstwo Tytanów. W sobotę Tytani wygrali u siebie z GKS Żukowo 28:22, do przerwy 13:11. Początek meczu okazał się trudny i dopiero w 13 minucie Tytani wyszli na prowadzenie, które stopniowo powiększali i nie oddali do końcowego gwizdka. Po meczu zawodnicy odśpiewali razem z kibicami gromkie TYTANI TYTANI dziękując im za doping, który staje się już nieodłączną częścią meczu.

• Od początku spotkania byliśmy bardzo zdeterminowani i nastawieni na walkę. Trener od początku twierdził, że 5 zespół ligi, Żukowo jest to zespół jak najbardziej w naszym zasięgu co zresztą zweryfikowało boisko – mówią Tytani.

Spotkanie nie rozpoczęło się dobrze dla Tytanów, w 5 minucie wejherowscy szczypiorniści przegrywali 3 punktami. Jednak wzięli się ostro do roboty i już w 13 minucie udało im się wyjść na prowadzenie. Od tego momentu kontrolowali spotkanie do samego końca. Kilka bardzo dobrych interwencji miał bramkarz, Szymon Cholcha, który według kibiców został najlepszym zawodnikiem meczu.

Następne spotkanie w sobotę, 2 marca w Tczewie z Samborem.