05.02.2013 10:36 0

Tytani przegrali z Sokołem Gdańsk

tytaniwejherowo.pl

W minioną sobotę Tytani Wejherowo rozegrali spotkanie w Gdańsku z tamtejszym Sokołem. Mecz zakończył się wynikiem 28-23 dla Sokoła, do przerwy 15-12. Sokół zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli, a Tytani 8.

• Spotkanie od początku nie układało się po naszej myśli od wyniku 5-1 i 7-2 musieliśmy gonić wynik. Udało nam się dojść do 13,12 mimo tego schodziliśmy do przerwy z 3 bramkową stratą – analizuje zawodnik Tytanów, Robert Wicon.

Po przerwie Sokół utrzymywał przewagę. Po 50 minucie Tytani popełnili dużo błędów indywidualnych w ataku i nie wykorzystali kilku sytuacji w tym dwóch karnych. W tym czasie gospodarzom udało się wyprzedzić wejherowskich szczypiornistów aż o 6 bramek.

• Różnica w tabeli pokazała ze Tytani, aby wygrać z pierwsza trójką, muszą wznieść się o poziom wyżej. O to zadbają już w następnym meczu – dodaje Rober Wicon.

Kolejny mecz Tytani rozegrają z AZS Bydgoszcz. Spotkanie odbędzie się 9 lutego o godzinie 17 w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie.