28.01.2013 14:30 0

Tytani Wejherowo polegli z Gwardią Koszalin

tytaniwejherowo.pl

Po przerwie piłka ręczna wróciła na parkiety Wejherowa. Podczas niedzielnego spotkania Tytani przegrali dwoma punktami z Gwardią Koszalin. Pierwsza połowa zakończyła się dużą przewagą gości 15:8, ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 29:27 dla Gwardii Koszalin.

• Niestety po 7 meczach bez porażki Tytani nie utrzymali passy w II lidze i polegli z drużyną z Koszalina. Na pewno nie można odmówić naszej drużynie zaangażowania i serca włożonego w spotkanie. Jak zwykle trybuny zostały zapełnione po brzegi i doping niósł się po hali – zaznaczają Tytani.

Obecnie Tytani zajmują 8 miejsce w tabeli II ligi. Już w najbliższż sobotę o godz 16.00 Tytani zagrają w Gdańsku z tamtejszym Sokołem który jest obecnie na 3 miejscu w lidze.

Zainteresowanie szczypiorniakiem w Wejherowie rośnie i spowodowało, że KS Tytani poszerzyli swoją działalność na rzecz piłki ręcznej i stworzyli możliwość gry 7 drużynom żeńskim. Oprócz tego zorganizowano również Wejherowską Ligę Piłki Ręcznej „Młodych Tytanów”, w której bierze udział 5 szkół podstawowych z powiatu wejherowskiego.

Liga istnieje od ponad 2 lat i udało się zgromadzić w niej łącznie 19 drużyn. Warto dodać, że członkowie stowarzyszenia działają na zasadzie wolontariatu.