Zespół Kadry Pomorza okazał się bezkonkurencyjny w kolejnym Ogólnopolskim Turnieju Kaszub Cup 1999, który odbył się w ubiegły weekend na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie. Drugą drużyna zawodów organizowanych przez Grzegorza Semak, Tomasza Myszewskiego, KTS-K i GOSRiT Luzino, niespodziewanie została Olivia Gdańsk. Na najniższym stopniu podium stanął Bałtyk Gdynia, który w meczu o 3 miejsce pokonał SAS Sianów.
Najlepszym zawodnikiem turnieju organizatorzy wybrali Marcina Kolm (Olivia Gdańsk), najlepszym bramkarzem: Patryk Ignatowicz (Kadra Pomorza), a królem strzelców został Filip Przychodny (Anioły Garczegorze).
Końcowa kolejność Kaszub Cup 1999
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.