Politycy nie zabijajcie polskich mediów

22.01.2013 08:39 0

Blogerchef również w Gniewinie

Kulinarni blogerzy zmierzyli się "na żywo" w Gniewinie. Konkurs Blogerchef ruszył w listopadzie ubiegłego roku. Osoby z pasją kulinarną, którą dzielą się w sieci, stają w nim do walki o tytuł mistrza kuchni.

Konkurs składa się z pięciu zadań. Jednym z nich jest półfinałowa kulinarna walka na żywo - w pięciu atrakcyjnych polskich miastach. Pierwsza odbyła się w gniewińskim hotelu.

  • Założenie jest takie, że wszystkie spotkania półfinałowe odbywają się w atrakcyjnych miejscach, by dla blogerów, uczestników, było to coś ciekawego, stąd pomysł na Gniewino - mówi Marek Bielski, współorganizator konkursu.

Według organizatorów ten konkurs wypełnił na rynku pewna lukę. Inicjatywa powstała, by każdy bloger mógł pokazać na co go stać.

  • Nigdy nie mam okazji pokazać tego, co my umiemy, pokazać naszych dań, tylko odtwarzamy te wskazywane przez szefów kuchni - mówi Katarzyna Szatkowska, współorganizator Blogerchefa.

Konkurs sprawdza nie tyko talent kulinarny, wiedzę, kreatywność, ale też umiejętności organizatorskie. Polega na tym, że gotujące osoby muszą współpracować z innymi blogerami przy wykonywaniu swoich potraw.

  • Ci ludzie się nie znajdą. Są to grupy tworzone na miejscu i jestem pod wrażaniem wzajemnej pomocy - tłumaczy Jarosław Walczyk, członek jury.

W Wielkim Finale zmierzy się pięciu laureatów zmagań półfinałowych. Rozwiązanie konkursu na najlepszego blogującego kucharza odbędzie się w czerwcu tego roku. Półfinalistą blogerchefa w Gniewinie został autor bloga: "Paszczak Gotuje".


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...