12.12.2012 09:50 0

Kostuch w Koronie przegrał z GKS Bełchatów

Zgodnie z zapowiedziami Przemysław Kostuch wystąpił w sparingu Korony Kielce z GKS Bełchatów. Jego zespół przegrał jednak 2:6.

Przemek Kostuch wybiegł w podstawowym składzie Korony Kielce. Oprócz niego testowanych było jeszcze kilkunastu innych zawodników. Korona szybko bo już w 3 minucie straciła bramkę. Później wyrównała, ale jeszcze przed przerwą straciła dwa gole. Ostatecznie Bełchatów wygrał 6:2.

Po spotkaniu nie zapadły jeszcze żadne decyzje co do przyszłości obrońcy Gryfa Orlex.

Korona Kielce – GKS Bełchatów 2:6 (1:3)

Bramki: Sylwestrzak (36’), Toszek (52’) - Chwastek (3’, 57’), Rozwandowicz (39’), Baran (41’ k), Madej (81’), Grzelak (87’)

Korona (wyjściowy): Lewandowski – Piwowar, Kostuch, Szwarga, Sylwestrzak – Marciniak, Kołodziejczyk, Kwiecień, Bąk, Janiec – Kowalkowski

Grali także: Gugulski, Bodzioch, Cebula, Angielski, Wróblewski i Toszek.

GKS (wyjściowy): Stępniowski – Basta, Michalski, Wilusz, Pereira – Baran, Wacławczyk, Stąporski, Rozwandowicz, Chwastek, Staroń

Grali także: Podleśny, Gonzalez, Grzelak, Sawala, Madej, Kosznik, Wroński.