06.01.2011 09:40 0

Tegorocznych ferii zimowych w Gminie Wejherowo

Komisja Spraw Społecznych i Rodziny Rady Gminy Wejherowo, z udziałem przedstawicieli Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Promocji, Sportu i Rekreacji dwukrotnie zbierała się w celu rozpatrzenia udziału Gminy w organizacji tegorocznych ferii zimowych.

Przypomnijmy, że będą one miały miejsce w okresie od 17 do 28 stycznia br. Ustalono, że hala widowiskowo – sportowa będzie udostępniona w dniach: poniedziałek – piątek w godzinach od 10.00 do 13.00. W tym czasie przewidziane będą liczne imprezy sportowe, turnieje, konkursy i zabawy.

Ponadto, w uzgodnieniu z władzami gminy postanowiono udzielić wsparcia finansowego szkołom w Nowym Dworze, Górze, Gowinie, Orlu i Gościcinie. Dlatego też szkoły te będą w stanie zorganizować różne ciekawe formy wypoczynku i rozrywki swoich uczniów.

Wzorem lat poprzednich – gmina wesprze wyprawy dwu grup ze świetlicy parafialnej w Bolszewie, którzy pod wodzą ojców Mariusza i Łukasza podziwiać będą górskie stoki w rejonie Rabki i Niedzicy. Notabene, grupa 17 uczniów z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gościcinie również wyjedzie w góry w nagrodę za osiągnięcia w konkursie „Komputery za tonery”


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24