Wstrzymano ruch pociągów dalekobieżnych, które przejeżdżają przez Gdańsk. Dzisiaj rano w okolicach ulicy Okopowej w Gdańsku doszło do śmiertelnego potrącenia osoby postronnej.
Aktualizacja: (godz. 12:00)
Ruch pociągów odbywa się już normalnie.
Dzisiaj w Gdańsku pociąg relacji Gdynia-Kraków Płaszów potrącił mężczyznę, który zginął na miejscu. Trwa przerwa w ruchu pociągów na szlaku Gdańsk Główny-Gdańsk Południowy.
Do wypadku doszło około godziny 7:00. Wstępne ustalenia wskazują, że mogło być to samobójstwo. Na miejscu wypadku pojawili się już policjanci, którzy oczekują na przyjazd prokuratora.
Ruch pociągów jest wstrzymany, gdyż pociągi w tym miejscu z powodu remontu poruszały się tu po jednym torze. Pociągi doznają opóźnień do 120 minut.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.