15.09.2010 11:30 0

Zapisy do gdyńskiej Akademii EXPERYMENTU

W przyszłym miesiącu rozpoczyna się nowy semestr w Akademii EXPERYMENTU w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni (al. Zwycięstwa 96/98). 9 października zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat oraz ich opiekunów zainauguruje wykład „Po co nam liczby i liczenie”.

To kontynuacja pilotażowego programu Wykładów dla Małych i Dużych Odkrywców, które odbywały się w ubiegłym roku szkolnym i cieszyły się ogromną popularnością.

Zajęcia odbywać się będą raz w miesiącu – w soboty o godz. 10.00 w Sali Morskiej PPNT. Interaktywne wykłady poprowadzą naukowcy, którzy udowodnią, że nauka jest fascynująca!

Misją Akademii EXPERYMENTU jest pobudzanie wyobraźni i dziecięcej kreatywności. Mali studenci i ich opiekunowie dowiedzą się między innymi po co nam liczby i liczenie,
poznają tajemnice bursztynu, odkryją zagadki wymarłego świata oraz nowoczesnej architektury, a także sprawdzą, czy można mieszkać w domu z baniek.

Koszt zajęć za jeden semestr (cztery zajęcia) wynosi 40 zł za jedno dziecko z jednym opiekunem. Zapisy do Akademii EXPERYMENTU pod numerem tel. 58 735 11 37.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.experyment.gdynia.pl


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24