27 Finał WOŚP w Pucku

Inne, Puck

Data 13.01.2019 00:00
Miejsce Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego
Adres Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18
Miejscowość Puck 84-100

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. Serdecznie zapraszamy wszystkich do hali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego od godz. 15:00.
Przedstawiamy parę gadżetów, które będzie można wylicytować podczas finału w Pucku:
- Obiad z Panią Burmistrz w wybranej przez siebie restauracji na terenie Pucka
- Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej przekazała na licytację: bombki z autografami aktorów, którzy zagrali w filmie "Całe szczęście", do którego zdjęcia były kręcone w Pucku,
- Pani Krystyna Buczkowska przekazała obraz
- Pan Antoni Bernat - supermaratończyk z Pucka przekazał medal
- Voucher na trening personalny do Pana Przemysława Pruchniewskiego
- Wielką niespodziankę szykuje również Daniel Pliński, który przekaże zdjęcie o wymiarach 1,5 m na 1,4 m na którym widnieją Wicemistrzowie Świata z 2006 roku wraz z ich autografami.
- Voucher na makijaż wieczorowy do KayLashes
- Nie zabraknie oczywiście Wielkiego Tortu do wylicytowania oraz gadżetów WOŚP-owych.