Informacje z dróg

13.01.2015

15:50

Duże zagęszczenie ruchu, ale wciąż przejezdnie na "6" w kierunku Gdyni na wysokości Gościcina.

15:48

Światła na ul. Wielkopolskiej nie działają.

15:28

Jak informuje Radio Gdańsk - Na drodze w kierunku Gdańska zaraz przed Chwarznem stoi uszkodzona osobówka. Zdaniem kierowców zepsutego samochodu nie widać sprzed wzniesienia, dlatego należy zachować dużą ostrożność wyjeżdżając z Trasy Kwiatkowskiego. Na pasie w kierunku Gdyni, na wysokości Owczarni, w jezdni są dwie dziury.

15:03

Na trójmiejskiej obwodnicy ruch odbywa się bez przeszkód, jednak drogi są dość śliskie.

W samej Gdyni większe zagęszczenie ruchu na ul. Hutniczej w stronę Rumi.

11:49

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Najwytrwalszych nagradzamy badaniem technicznym samochodu osobowego!

11:13

Aktualnie na obwodnicy spokojnie i bez utrudnień.

09:10

Na obwodnicy już bez utrudnień.

08:32

W Wejherowie na końcu ulicy Sikorskiego (łącznie z pętlą autobusową) od kilku dni nie działa oświetlenie uliczne - informuje Dariusz.

Dariusz

08:32

W Gdyni bardzo gęsto na Chwaszczyńskiej w kierunku centrum. Kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość podczas przejazdu przez Nowowiczlińską. Zator także na Chwarznieńskiej w stronę Witomina.

08:27

Jak informuje Radio Gdańsk - Za Karwinami w kierunku Łodzi przejezdne są już obydwa pasy. Wciąż kiepsko na ulicy Chwaszczyńskiej. Kierowcy wjeżdżający z Karwin na obwodnicę stracą trochę czasu. Bardzo gęsto też na dojeździe do ronda w Chwaszczynie.

08:02

Jak widać, obwodnica nieco się korkuje. Zdjęcie z kamery Węzeł Kack w kier. Gdańska.

Bardzo ciasno również w Sopocie - stoi całe Brodwino, podobnie jest w Kamiennym Potoku.

12.01.2015

21:59

Utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Adama Mickiewicza i Al. Generala Józefa Hallera we Wrzeszczu. Auto wjechalo na torowisko tramwajowe.

Robert

16:03

Energa informuje o utrzymujących się skutkach wichury:

Trwają przerwy w dostawach energii elektrycznej. Bez zasilania pozostaje ok. 1630 odbiorców i 72 stacji transformatorowych w powiatach: kartuski, kościerski, tczewski, wejherowski, starogardzki, gdański i pucki.

Energa

16:00

Na obwodnicy tir zablokował pas w kierunku Gdyni.

Andrzej

15:14

Do karambolu doszło pod Chojnicami - zderzyło się aż 6 aut.

Dominik