Informacje z dróg

16.09.2019

08:28

Przybyło nieco aut na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem, zwłaszcza w Kębłowie i Gościcinie. Nadal jednak ruch na tej arterii odbywa się płynnie. Tego nie da się powiedzieć o ulicy Zamostnej w Bolszewie, która nadal jest dość mocno zakorkowana. W Wejherowie coraz mocniej zagęszcza się ruch w obrębie śródmieścia, zwłaszcza na ulicach Sobieskiego i 3 Maja. Przymusowy postój może być też konieczny przed przejazdami kolejowymi na Batalionu Morskiego, Sienkiewicza, Puckiej i 12 Marca. W Redzie wolniej pokonamy Pucką, między aleją Lipową a Kazimierską. Redukcja prędkości będzie też konieczna na Gniewowskiej. W Rumi natomiast trwa poranne oblężenie krajowej szóstki w okolicach wiaduktu. Korek w stronę Janowa liczy ponad kilometr i zaczyna się w okolicach Hipolita. Lepiej też omijać o poranku remontowaną Starowiejską. Nie najlepsze warunki do jazdy wciąż panują na Hutniczej w Gdyni, od granicy z Rumią aż do estakady. Nieco sprawniej da się przejechać Morską w stronę centrum, choć spowolnień nie unikniemy na Cisowej, Chyloni i Grabówku. Jeśli gdziekolwiek trzeba się liczyć ze spowolnieniami na Obwodnicy Trójmiasta, to dopiero na południowym odcinku tej trasy, w okolicach Węzła Kowale. Inne odcinki pomorskiej ekspresówki są w pełni przejezdne. Pełna przejezdność panuje też na drogach powiatu puckiego. Redukcja biegów może być konieczna na ulicach Żeromskiego w Kosakowie i Kaszubskiej w Pierwoszynie. Wojewódzka 216-stka może się lekko przytykać przed skrzyżowaniem w Celbowie. Dojazd z Pucka do Władysławowa i dalej – do Helu, nie sprawia jednak kierującym praktycznie żadnych trudności.

07:26

Jak informuje SKM Trójmiasto, możliwe są jeszcze niewielkie, kilkuminutowe opóźnienia pociągów SKM odjeżdżających w kierunku Gdańska. Na razie bez większych problemów można poruszać się ulicami Redy. Na większe zagęszczenie ruchu można natrafić dopiero na krajowej szóstce w Rumi – w okolicach skrzyżowania z ulicą Ceynowy i przy zjeździe z wiaduktu w stronę Janowa. Problemy z płynnością ruchu nie omijają też remontowanej ulicy Starowiejskiej. W Gdyni, mimo dość wczesnej pory, na dobre już korkuje się ulica Hutnicza, na całej długości. Wolniej pokonamy także Morską, od Cisowej do Chyloni, oraz Janka Wiśniewskiego, przy zjeździe z estakady. Póki co, spokojnie jest na Obwodnicy Trójmiasta. Natomiast na zjazdach z ekspresówki największego ruchu trzeba się spodziewać na Chwaszczyńskiej w Gdyni i Spacerowej w Gdańsku. Bez poważniejszych przestojów można się poruszać krajową szóstką między Lęborkiem a Wejherowem. Z koniecznością większej redukcji prędkości trzeba się liczyć dopiero w Gościcinie. W Bolszewie kierującym dość solidnie daje się we znaki Zamostna, od ronda do zjazdu na krajówkę. W Wejherowie natomiast trudno mówić o niespodziankach drogowych, a ruch zagęszcza się głównie na Sobieskiego. Porannych korków nie trzeba się obawiać na większości dróg powiatu puckiego. Nieco więcej aut da się dostrzec między Mrzezinem, Smolnem a Żelistrzewem. Podobnie jest w okolicach skrzyżowania w Łebczu. Przestojów nie ma za to ani na wojewódzkiej 215-stce, ani na 216-stce.

13.09.2019

11:32

Zderzenie dwóch ciężarówek w Zęblewie. Wstępnie wiadomo o dwóch osobach poszkodowanych.

09:27

Powoli stabilizuje się już sytuacja na krajowej szóstce w Gościcinie. Co prawda, nie da się tam jeszcze uniknąć utrudnień, ale zator w tym miejscu liczy nie więcej niż pół kilometra. Inne odcinki na trasie z Lęborka do Wejherowa są w pełni przejezdne. Nadal nie odpuszcza jeszcze poranne spowolnienie na ulicy Zamostnej w Bolszewie. W samym Wejherowie utrzymuje się dość dobra przejezdność krajowej szóstki, ale spowolnienia są możliwe na wysokości Węzła Zryw. Utrudnienia są jeszcze możliwe także w obrębie śródmieścia, zwłaszcza na ulicach Sobieskiego, 3 Maja i Rzeźnickiej. W Redzie zwalniamy na Puckiej, przy zjeździe z Górki Rekowskiej, a także na Gdańskiej, w okolicach krzyżówki z ulicą Łąkową. W Rumi natomiast spowolnienie jest możliwe na Grunwaldzkiej, od wysokości centrum handlowego do wjazdu na wiadukt. Wolniej pojedziemy też remontowaną ulicą Starowiejską i Dąbrowskiego. W Gdyni stopniowo odpuszczają utrudnienia na Hutniczej i Morskiej, nadal jednak są możliwe lokalne spowolnienia na tych dwóch arteriach. Na Obwodnicy Trójmiasta utworzyło się około trzykilometrowe spowolnienie między węzłami Południe a Karczemki. Wolniej pojedziemy też w okolicach Matarni. Poranny spokój utrzymuje się na większości dróg powiatu puckiego. Nogę z gazu warto zdjąć w pobliżu głównego skrzyżowania w Pierwoszynie. Wojewódzka 216-stka może się przytykać w Swarzewie. Wolniej pokonamy też odcinek między Celbowem a Puckiem.

08:28

W Redzie zagęścił się ruch na ulicy Puckiej, zwłaszcza w pobliżu wylotu alei Lipowej. Poza tym nie ma większych utrudnień w ruchu na terenie miasta. W Rumi, podobnie jak przed godziną, największym wyzwaniem może być pokonanie ulic Starowiejskiej i Dąbrowskiego. Zmianę świateł można też stracić przy zjeździe z wiaduktu w stronę Janowa. W Gdyni na dobre już korkuje się Hutnicza w kierunku estakady. Z utrudnieniami trzeba też liczyć się na Morskiej, na Cisowej, Chyloni i Grabówku. Z kolei w obrębie śródmieścia największy ruch jest odczuwalny na Warszawskiej i Władysława IV. Na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem ruch jest już bardziej nasilony niż godzinę temu. Kilkusetmetrowe spowolnienie dotyczy przede wszystkim Górki Gościcińskiej. W Bolszewie wciąż nie ma szans na sprawne pokonanie ulicy Zamostnej w stronę zjazdu na krajówkę. W miarę sprawnie można przejechać tranzytem przez Wejherowo. Zdecydowanie większy ruch panuje w obrębie śródmieścia, zwłaszcza na ulicach Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Nadal bardzo spokojnie jest na głównych trasach powiatu puckiego. Redukcja prędkości z pewnością przyda się przed rondem w Krokowej. To samo dotyczy skrzyżowania Rozewskiej z Pucką w Jastrzębiej Górze. We Władysławowie zwalniamy na Żwirowej i Drodze Chłapowskiej. Bez większego trudu można za to dotrzeć do Helu wzdłuż półwyspu. Jeśli chodzi o Puck, najbardziej zwalniamy na Żarnowieckiej. Może się też przytykać dojazd do miasta od strony Celbowa.

07:27

Na dobre rozkręcił się już poranek na ulicy Zamostnej w Bolszewie. Dojazd do krajowej szóstki wymaga cierpliwości i pokonania około półkilometrowego zatoru. Na samej krajówce z Lęborka do Wejherowa panuje na razie względny spokój, a nieznacznych spowolnień można się spodziewać w Kębłowie i Gościcinie. W Wejherowie coraz więcej pojazdów przemierza ulice Sobieskiego i 3 Maja. Zwalniamy też w pobliżu przejazdów kolejowych – na Batalionu Morskiego, Sienkiewicza, Puckiej i 12 Marca. W Redzie, póki co, nie ma większych utrudnień w ruchu. W Rumi natomiast problemy w płynności ruchu pojawiają się przede wszystkim na Starowiejskiej, Dąbrowskiego oraz Sobieskiego u wylotu Towarowej i Sabata. Tradycyjnie już o poranku w Gdyni przytyka się Hutnicza, praktycznie na całej długości. Problemy występują też na początkowym odcinku Morskiej, przy granicy z Rumią, a także na Grabówku. Takich kłopotów nie ma, na szczęście, na Obwodnicy Trójmiasta. Lepiej jednak unikać niektórych zjazdów z ekspresówki, zwłaszcza ulic Chwaszczyńskiej w Gdyni i Spacerowej w Gdańsku, które są mocno zakorkowane. O takich korkach nie ma mowy na większości dróg powiatu puckiego. Jeśli gdzieś pojawiają się utrudnienia, to mają one charakter punktowy. Tak jest m.in. na odcinku od Rekowa, przez Połchowo, do Mrzezina. W centrum Pucka przytyka się ulica 10 Lutego, a we Władysławowie – Droga Chłapowska. Spory ruch panuje także na początkowym odcinku wojewódzkiej 215-stki, w Sławoszynie.

12.09.2019

09:27

Największe utrudnienia na krajowej szóstce, które przed godziną mocno dawały się we znaki kierującym, raczej mamy już za sobą. Największe spowolnienia na trasie z Lęborka do Wejherowa dotyczą Kębłowa i Gościcina, choć i tam nie stracimy zbyt wiele czasu. Powoli odpuszczają też korki na Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie największy ruch utrzymuje się na ulicach Chopina, Sobieskiego, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Przez miasto można sprawnie przejechać w stronę Redy. Tutaj utrudnień w ruchu można się spodziewać na Puckiej, od Kazimierskiej do wylotu alei Lipowej. W miarę płynnie da się też przejechać tranzytem przez Rumię. Największe utrudnienia dotyczą ulic Starowiejskiej i Dąbrowskiego. W Gdyni utrzymuje się jeszcze poranne spowolnienie na początkowym odcinku Morskiej, od granicy z Rumią do wjazdu na obwodnicę. Coraz sprawniej można przejechać przez Hutniczą i Pucką. Podobnie jak przez cały poranek, nie ma większych utrudnień w ruchu na Obwodnicy Trójmiasta. Stabilizuje się też sytuacja na ulicach zjazdowych z ekspresówki, niemniej redukcja prędkości będzie jeszcze konieczna na Chwarznieńskiej w Gdyni i Spacerowej w Gdańsku. Poranne poruszenie da się jeszcze dość mocno odczuć na ulicach Helskiej i 10 Lutego w Pucku. Nogę z gazu warto też zdjąć na wojewódzkiej 216-stce – w Celbowie i przed rondem w Gnieżdżewie. Typowo wrześniowy spokój panuje za to na nadmorskiej 215-stce. Trasę z Karwi, przez Jastrzębią Górę, aż do Władysławowa można pokonać praktycznie bezproblemowo.

08:27

Zwiększyło się zagęszczenie ruchu na krajowej szóstce, co dotyczy przede wszystkim zjazdu z Górki Gościcińskiej w stronę Wejherowa. Tam uformował się około dwukilometrowy zator. Problemy z płynnością ruchu występują także na Szkolnej i Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie utrzymuje się wzmożony ruch na Sobieskiego, Strzeleckiej i 3 Maja. Tłoczno jest też na Chopina i Rybackiej. W Redzie spowolnienia można się spodziewać na Gdańskiej, między Obwodową a Łąkową. W Rumi natomiast najgorsze warunki do jazdy panują na Starowiejskiej, Dębogórskiej i Sobieskiego, w okolicach galerii handlowej. W Gdyni utrzymuje się duży ruch w stronę estakady, zwłaszcza od skrzyżowania z Pucką. Wolniej pokonamy też Morską, zwłaszcza na odcinku między Cisową a wjazdem na Obwodnicę Trójmiasta. Na samej obwodnicy ruch jest co najwyżej umiarkowany na obu jezdniach. Nieznaczne spowolnienie jest prawdopodobne przy podjeździe w stronę Demptowa. Wszystkie główne drogi powiatu puckiego nadal są w pełni przejezdne. Wolniej pokonamy odcinek między Rekowem, Połchowem i Mrzezinem. Na wojewódzkiej 216-stce przyda się redukcja prędkości między Celbowem a Sławutówkiem. Wolniej pokonamy też odcinek z Łebcza, przez Strzelno, do Mieroszyna. W Pucku natomiast najmocniej zatłoczone są ulice Helska i Żarnowiecka.

07:26

Coraz trudniej jest poruszać się po ulicach Bolszewa, co dotyczy przede wszystkim Szkolnej i Zamostnej, zwłaszcza przy zjeździe na krajową szóstkę. Sama trasa między Lęborkiem a Wejherowem najmocniej korkuje się w Gościcinie, gdzie utrzymuje się kilkusetmetrowy zator. Jeśli chodzi o samo Wejherowo, przejazd przez miasto odbywa się bez większych przeszkód. Nieco większe zagęszczenie ruchu na tranzytowej szóstce daje się we znaki w okolicach skrzyżowania z Rybacką i 12 Marca oraz w pobliżu Węzła Zryw. Poza tym przybywa pojazdów na Sobieskiego. W Redzie korkują się Pucka u wylotu alei Lipowej i Gdańska przed skrzyżowaniem z Łąkową. W Rumi natomiast spowolniony ruch da się odczuć na remontowanej Starowiejskiej, a także na Sobieskiego, przy zjeździe z wiaduktu w stronę Janowa. W Gdyni stopniowo zagęszcza się ruch na Hutniczej. Podobnie jest na Morskiej, od Cisowej, przez Chylonię, aż do Grabówka. W śródmieściu największe poruszenie da się zauważyć na Warszawskiej i Władysława IV. Bezproblemowo o poranku można się poruszać Obwodnicą Trójmiasta w obie strony. Znacznie mniej płynny ruch panuje na zjazdach z ekspresówki, spośród których najbardziej zatłoczona jest ulica Spacerowa – od Osowej do Oliwy. W Kosakowie nogę z gazu zdejmujemy na ulicy Żeromskiego. Nieznaczne utrudnienia są też możliwe na odcinku z Pierwoszyna do Mostów. Niewielkie spowolnienie jest prawdopodobne na wojewódzkiej 216-stce w Celbowie. Bez przeszkód można za to pokonać na razie trasę z Pucka do Władysławowa, a także odcinek wzdłuż Półwyspu Helskiego.

11.09.2019

09:28

Po porannych problemach związanych z kolizją na ulicy Grunwaldzkiej, uspokoiła się sytuacja drogowa w Rumi. Spowolnienia w mieście występują tam, gdzie można się ich spodziewać, a więc przede wszystkim na Starowiejskiej i Dąbrowskiego. Spokojniej niż przed godziną jest też na ulicach Gdyni. Morska może się jeszcze przytykać u wylotu Chylońskiej, na Cisowej. Poranny ścisk nie odpuszcza jeszcze za to na Hutniczej, praktycznie na całej długości tej ulicy. Jeśli chodzi o Obwodnicę Trójmiasta, największego poruszenia trzeba się spodziewać na odcinku między węzłami Kowale i Karczemki. Inne odcinki pomorskiej ekspresówki są w pełni przejezdne. Całkiem niezłe warunki do podróżowania panują też na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Spowolnień trzeba się spodziewać w Kębłowie i Gościcinie, ale nigdzie nie ma kilometrowych zatorów. Powoli stabilizuje się też sytuacja na ulicach Bolszewa. Problemy nadal może sprawiać zjazd z Zamostnej na krajówkę. Jeśli chodzi o Wejherowo, nie ma większych kłopotów z przejazdem przez miasto tranzytem. Poważniejszy ruch panuje jeszcze w obrębie śródmieścia, zwłaszcza na Sobieskiego. Bez większych zmian, czyli zupełnie spokojnie, jest na głównych drogach powiatu puckiego. Bezproblemowo można pokonać wojewódzką 216-stkę z Pucka do Władysławowa i dalej – do Helu. To samo dotyczy nadmorskiej 215-stki w stronę Jastrzębiej Góry i Karwi.

08:28

Po kolizji w Rumi, do której doszło przed godziną 8:00 na ulicy Grunwaldzkiej, utrzymują się spore utrudnienia w ruchu. Około kilometrowy korek uformował się od wiaduktu w stronę Redy. Wolniej pojedziemy też w kierunku Gdyni, a zator można ominąć wybierając przejazd ulicami Cegielnianą i Towarową. Na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem ze spowolnieniami trzeba się liczyć w Kębłowie i Gościcinie. W Bolszewie poranne poruszenie jest też odczuwalne na ulicach Zamostnej i Szkolnej. W Wejherowie jest względnie spokojnie, a większy ruch utrzymuje się na Sobieskiego, 3 Maja i Chopina. Przez miasto można za to sprawnie przejechać tranzytem. To samo dotyczy Redy, aż do granicy z Rumią. Wolniej pokonamy natomiast Pucką w tym mieście. W Gdyni najpoważniejsze zakłócenia w płynności ruchu panują na Morskiej, na Cisowej i Grabówku, a także na Hutniczej, od Puckiej do estakady. Jazdę utrudnia też ponad półkilometrowe spowolnienie przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta na wspomnianą Morską. Jeśli chodzi o obwodnicę, wolniej pokonamy też odcinek między Karwinami a Chwarznem. Nadal względny spokój panuje na drogach powiatu puckiego. Wolniej pokonamy odcinek między Połchowem a Mrzezinem. Przytyka się też dojazd od strony Mieroszyna do Jastrzębiej Góry. Płynnie za to można pokonać trasę z Władysławowa do Pucka.

07:27

Na razie jeszcze dość sprawnie można się poruszać ulicami Redy. Nieco większe natężenie ruchu jest możliwe przy skrzyżowaniu Gdańskiej z Obwodową. W Rumi zwalniamy na Żwirki i Wigury, Pomorskiej, Dąbrowskiego i Sobieskiego, w pobliżu galerii handlowej. Poranek w Gdyni tradycyjnie już oznacza coraz większy ruch na Hutniczej, Morskiej i Janka Wiśniewskiego w stronę centrum. Obwodnica Trójmiasta może się przytykać na odcinku między węzłami Kowale i Karczemki. Inne fragmenty tej trasy są przejezdne. Gorzej jest ze zjazdami z ekspresówki do poszczególnych dzielnic Gdyni i Gdańska – praktycznie na każdym z nich stracimy, niestety, cenne minuty. Przymusowy postój jest też prawdopodobny na krajowej szóstce w Gościcinie. Na szczęście, jest to jedyne poważniejsze utrudnienie na krajówce z Lęborka do Wejherowa. Coraz więcej aut przemierza ulicę Zamostną w Bolszewie, zwłaszcza przy dojeździe do krajowej szóstki. A jeśli chodzi o samo Wejherowo, największego natężenia ruchu trzeba się spodziewać na ulicach Sobieskiego, 3 Maja, Chopina i 12 Marca. Praktycznie żadnych poważniejszych utrudnień nie ma obecnie na głównych drogach powiatu puckiego. Ruch może się nieznacznie przytykać przed światłami w Łebczu. Podobnie jest na 216-stce, przed skrzyżowaniem w Celbowie. Nad samym morzem, na 215-stce, panuje już wrześniowy, powakacyjny spokój.

10.09.2019

09:27

Około dwukilometrowy zator uformował się między Chwarznem a Karwinami na Obwodnicy Trójmiasta, na jezdni w stronę Gdańska. Wolniej pojedziemy też w okolicach zjazdu w stronę lotniska. Jeśli chodzi o Gdynię, nadal daje się we znaki kierującym Morska, zwłaszcza początkowy odcinek tej ulicy na Cisowej. Nieco mniej aut niż przed godziną można za to napotkać na Hutniczej. W Rumi problemy z płynnością ruchu występują przede wszystkim w okolicach węzła drogowego na wiadukcie, a także na ulicach Starowiejskiej i Dąbrowskiego. Bez większych przeszkód można przejechać tranzytem przez Redę, natomiast wzmożony ruch utrzymuje się jeszcze na Puckiej, przede wszystkim w okolicach przejazdu kolejowego. Względny spokój panuje już na ulicach Wejherowa. Nieco więcej aut da się dostrzec głównie na ulicach Sobieskiego i Chopina. Lepsze wieści płyną też z ulicy Zamostnej w Bolszewie, gdzie stopniowo odpuszczają poranne korki. Z tymi ciągle trzeba się jeszcze liczyć na krajowej szóstce, przy zjeździe z Górki Gościcińskiej. W Pucku całkiem spory ruch utrzymuje się na Helskiej, Wejherowskiej i Wojska Polskiego. Bez przeszkód dotrzemy za to wojewódzką 216-stką w stronę Władysławowa i Helu. Z kolei nieco bardziej na południe utrzymuje się poranne poruszenie przed rondem z Krokowej.

08:27

W miarę spokojnie jest nadal na drogach powiatu puckiego. Spowolnienie jest odczuwalne na wojewódzkiej 213-stce, na odcinku między Kłaninem a Starzynem. W pełni przejezdna jest nadmorska 215-stka. Natomiast dojazd do Władysławowa może lekko się przytykać od strony Swarzewa, u wylotu Drogi Chłapowskiej. W Pucku natomiast możliwy jest niewielki zator na skrzyżowaniu Helskiej i Żarnowieckiej. Nieco bardziej na południe, przytyka się wojewódzka 216-stka w Sławutówku. Znacznie gorsza sytuacja panuje na krajowej szóstce. Przy zjeździe z Górki Gościcińskiej uformował się około dwukilometrowy zator na jezdni w stronę Wejherowa. Utrudnienia nie odpuszczają też na Szkolnej, Leśnej i Zamostnej w Bolszewie. W samym Wejherowie zwalniamy od Sucharskiego, Sobieskiego, 3 Maja i Wniebowstąpienia. Dość płynnie można przejechać tranzytem przez Redę. Gorsza sytuacja panuje na krajowej szóstce w Rumi, gdzie korek rozciąga się od skrzyżowania z Ceynowy do zjazdu z wiaduktu. Na płynną jazdę nie ma też szans na Starowiejskiej i Dąbrowskiego. W Gdyni utrzymują się duże utrudnienia na Hutniczej i Morskiej w stronę centrum. W śródmieściu największy ruch panuje na Władysława IV i Warszawskiej. Na Obwodnicy Trójmiasta spowolnienie utworzyło się między Chwarznem a Karwinami. Z kolei jeśli chodzi o zjazdy z ekspresówki, poranny paraliż nie odpuszcza przede wszystkim na Spacerowej w Gdańsku, w stronę Oliwy.

07:28

O ile utrudnienia na krajowej szóstce w Strzebielinie mają tylko charakter punktowy, o tyle w Kębłowie i Gościcinie utworzyły się już całkiem spore, kilkusetmetrowe spowolnienia na jezdni w stronę Wejherowa. W korku stoi też ulica Zamostna w Bolszewie – od ronda do zjazdu na krajówkę. Tłoczono jest też na Szkolnej. W Wejherowie największej liczby pojazdów o poranku należy się spodziewać na ulicach Sobieskiego, 12 Marca i Chopina, a w Redzie – na Puckiej, w okolicach przejazdu kolejowego. W Rumi natomiast duże zagęszczenie ruchu panuje już na remontowanej Starowiejskiej. Podobnie jest na wiadukcie w ciągu krajowej szóstki, na jezdni w stronę Janowa. W Gdyni korkują się przede wszystkim główne ulice prowadzące w stronę śródmieścia, a więc Hutnicza, Morska i Janka Wiśniewskiego. Na Obwodnicy Trójmiasta ponad kilometrowe spowolnienie jest odczuwalne między Kowalami a Węzłem Karczemki, na jezdni w stronę Gdyni. Mocno już korkują się praktycznie wszystkie zjazdy z ekspresówki, a najmocniej – Świętokrzyska, Słowackiego i Spacerowa w Gdańsku. Godziny porannego szczytu komunikacyjnego widać już dość dobrze na ulicach Żeromskiego w Kosakowie i Pomorskiej w Dębogórzu. Wolniej pokonamy odcinek między Mrzezinem, Smolnem a Żelistrzewem. W Pucku największy ruch jest odczuwalny na ulicy Wejherowskiej. Bez problemów można przejechać wojewódzką 216-stką w stronę Władysławowa. Może za to korkować się dojazd do ronda w Krokowej od strony Żarnowca.