Informacje z dróg

07.10.2015

13:13

Nadal korkuje sie wladyslawa IV w Gdyni

Przemek

12:58

Trwa usuwanie skutków kolizji na Obwodnicy w kierunku Gdyni, tuż przed zjazdem na Witomino. Korek ciągnie się od Karwin - informuje KS Mobil.

KS Mobil

09:56

09:51

Wszystkie ulice Wejherowa są przejezdne, podobnie jest na krajowej szóstce. Poruszamy się nią maksymalną prędkością.

09:48

W Gdyni w dalszym ciągu postoimy na Kartuskiej, Hutniczej i Chylońskiej oraz przy wyjeździe z Trasy Kwiatkowskiego w ulicę Płk. Dąbka.

09:44

Zakorkowane jest rondo w Chwaszczynie od strony Karczemek i Żukowa. W dalszym ciągu kilkanaście minut stracimy na Obwodnicy, na wysokości Chwarzna, na pasie w kierunku Chyloni.

09:29

Uszkodzone auto blokuje jeden pas ruchu na Obwodnicy Trójmiasta, na pasie w kierunku Gdyni. Korek zaczyna się już przed Matarnią.

08:50

W Gdyni po porannym szczycie poprawiła się sytuacja na Chwarznieńskiej, dalej w korku postoimy za to na Morskiej od Estakady w kierunku centrum, Hutniczej, Chylońskiej, Kartuskiej oraz Unruga.

Na Obwodnicy w dalszym ciągu zwalniamy już kawałek za zjazdem z Karwin w kierunku Chyloni.

08:46

Wymarzone warunki na krajowej szóstce na trasie Lębork-Gdynia, bez problemów również na trasie Reda-Hel.

Odkorkowało się już rondo w Chwaszczynie od strony Karczemek i Żukowa. Chwilę stracą tu kierowcy jadący z Gdyni oraz Osowy.

07:57

W związku z awaryjnym zamknięciem jezdni ulicy Władysława IV w Gdyni w kierunku Sopotu podróżujący gdyńską komunikacją miejską muszą liczyć się z objazdem ulicą Świętojańską.

Zawieszony został przystanek "Kilińskiego 02". Możliwe są znaczne opóźnienia w realizacji rozkładu jazdy linii funkcjonujących w tym rejonie.

07:54

W dalszym ciągu bez problemów poruszamy się krajową szóstką z Lęborka do Gdyni. Zmianę świateł postoimy jedynie przy zjeździe z Zamostnej w Bolszewie.

07:50

Wydłużył się korek na Obwodnicy Trójmiasta, na pasie w kierunku Chyloni. Przypominamy, że na wysokości Chwarzna trwa montaż ekranów akustycznych. Zator mamy również od Rdestowej do Osowej.

W Gdyni zakorkowana jest Morska od Estakady do Akademii Morskiej, Trasa Kwiatkowskiego przy zjeździe na Pogórze oraz Hutnicza.

07:36

Silny wiatr połamał drzewa w Rozewiu i Jastarni. Około godziny 6:00 rano droga wojewódzka nr 216 była nieprzejezdna, podobnie droga prowadząca do Rozewia.

Strażacy już zakończyli akcję usuwania zalegających konarów i wszystko wróciło do normy.

06:45

Pierwszy poranek w którym część z nas musiała skrobać szyby za nami. A jak wygląda sytuacja na drodze? Dzisiaj na Obwodnicy Trójmiasta kolejny raz postoimy w korku. W tej chwili na pasie od Chwarzna w kierunku Chyloni stracimy około 10 minut. W Gdyni przytyka się również Janka Wiśniewskiego w kierunku centrum miasta oraz Chwaszczyńska.

Lepiej wygląda sytuacja na krajowej szóstce. Bez większych utrudnień poruszamy się na trasie Lębork-Gdynia.

W Pucku zmianę świateł stracimy jedynie na skrzyżowaniu Helskiej z 10 Lutego, reszta dróg powiatu przejezdna.

06.10.2015

17:34

Ul. Władysława IV w Gdyni w kierunku Gdańska w okolicy szkoły sportowej jest zamknięta. Uszkodzony wodociąg sprawił, że autobusy omijają zamkniętą ulicę, jadąc przez ul. Świętojańską.

Przemek