Informacje z dróg

11.12.2014

16:10

Trzecie skrzyżowanie w Gościcinie, kierunek Lębork- powoli zaczyna się korkować - informuje Adrian.

16:04

Górka strzebielińska w kierunku Wejherowa, również bez problemu- dodaje Adrian.

15:45

Droga z Wielistowa w kierunku Strzebielina- płynnie! - informuje Adrian.

15:40

Gdynia: doszło do stłuczki na ul. Morskiej. Z powodu kolizji powstał spory korek w kierunku centrum miasta.

15:14

Kolizja na obwodnicy spowodowała spory korek. Do zdarzenia doszło przed węzłem Kowale- zderzył się tam samochód osobowy z dostawczym. Wskutek zablokowany jest wolny pas w kierunku Gdyni. Utrudnienia w ruchu potrwają do godz. 16:00.

14:23

Pół kilometra przed węzłem Szadółki w stronę Gdyni na obwodnicy zalegają rozsypane kartony. Radzimy uważać.

12:54

Od naszego czytelnika o imieniu Przemek otrzymaliśmy zdjęcie z wypadku na ulicy Janka Wiśniewskiego w Gdyni.

12:22

Gdynia: wypadek na ul. Janka Wiśniewskiego, samochód uderzył w barierki. Na miejscu działają odpowiednie służby. Wskutek zdarzenia jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. W dalszym ciągu jeden pas jest nieprzejezdny.

10:10

Na ulicy Chopina zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe marki Ford i Opel. Najprawdopodobniej kierujący Oplem nie zachował szczególnej uwagi, zbliżając się do przejścia uderzył w zatrzymujący się przed nim samochód. Na miejscu jest policja i pogotowie- informuje Karol.

10:08

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Najwytrwalszych nagradzamy przeglądem samochodu!

09:30

Wypadek na ulicy Gdańskiej we Władysławowie. 60 letni mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych przez samochód marki Ford Transit.

09:16

Gigantyczny korek na Chwarznieńskiej wciąż się utrzymuje. Powodem zatoru jest wprowadzony przez służby ruch wahadłowy.

08:43

Standardowo- korek na Chwarznieńskiej. Dziś droga ta jest zapchana już od obwodnicy.

08:36

Kierowcy muszą przygotować się na kilkudniowe utrudnienia w rejonie skrzyżowania ulicy Warszawskiej i Witomińskiej. Wszystko przez remont zatoki przystankowej.

Chodzi o przystanek Witomińska 01 (w kierunku Chyloni), który tymczasowo został przeniesiony kilkadziesiąt metrów dalej. Remont rozpoczął się 9 grudnia 2014 roku. Przez pierwsze dni ruch będzie odbywał się w miarę normalnie. Większe uciążliwości pojawią się w weekend 13-14 grudnia. W tych dniach w zatoczce będzie układana nawierzchnia bitumiczna. Dlatego na ul. Warszawskiej, na odcinku od ul. Witomińskiej do ul. Nowogrodzkiej, wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu w stronę ulicy Morskiej. Urzędnicy z ZDiZ informują, że ruch jednokierunkowy zostanie wprowadzony także na ul. Nowogrodzkiej na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Śląskiej.

08:32

Krajowa szóstka jest w pełni przejezdna na całym odcinku Małego Trójmiasta.

Temperatura w Wejherowie wynosi 2 stopnie Celsjusza, drogi nie są więc tak śliskie, jak po ostatnich nocnych przymrozkach.