Informacje z dróg

06.10.2015

09:47

Krajowa szóstka w dalszym ciągu jest przejezdna od Lęborka aż do Gdyni. Chwilę stracimy jedynie na ulicy Gdańskiej w Redzie przed zjazdem na ulicę Obwodową.

08:49

W dalszym ciągu mamy zator na Obwodnicy Trójmiasta, na pasie w kierunku Chyloni postoimy od Fikakowa do samego Chwarzna. Przypominamy, że drogowcy zakładają tam ekrany dźwiękochłonne i zajęli jeden pas ruchu. Dobra informacja jest taka, że odpuściły korki przy dojazdach do Obwodnicy, zator utrzymuje się jedynie na ulicy Spacerowej.

08:46

Ubywa aut na krajowej szóstce w Wejherowie, Redzie i Rumi, przejedziemy tu bez utrudnień. Podobnie sytuacja wygląda na drogach powiatu puckiego, ruch zmalał, a jedyne utrudnienia na jakie możemy napotkać to skrzyżowanie ulicy Helskiej w Pucku z ulicą 10 Lutego.

Morska i Hutnicza w Gdyni są już przejezdne

07:51

Korkuje się ulica Morska w Gdyni od zjazdu na Obwodnice w kierunku Centrum, zator tworzy się także na ulicy Hutniczej.

07:49

Krajowa szóstka z Lęborka do Gdyni jest przejezdna, jednak mamy tu duży ruch. Postoimy jedynie na Zamostnej w Bolszewie oraz w Gościcinie w kierunku Wejherowa

07:47

Korek na Obwodnicy Trójmiasta zaczyna się na wysokości Karwin i prowadzi aż do węzła Chwarzno w kierunku Chyloni. Drugi zator prowadzi w stronę Owczarni również w kierunku Gdyni. Zakorkowane są także dojazdy do ekspresówki, między innymi ulica Chwaszczyńska czy Spacerowa i Słowackiego.

06:47

Dobre informacje płyną do nas z dróg powiatu wejherowskiego i puckiego. Wszystkie najważniejsze trasy, w tym krajowa szóstka z Rumi do Lęborka, są w pełni przejezdne. Zatoru nie ma również na drodze prowadzącej z Redy do Władysławowa.

W Trójmieście również spokój, jedynie jak codziennie, na wysokości Chwarzna w kierunku Chyloni, w miejscu gdzie trwa montaż ekranów dźwiękochłonnych, tworzy się korek. Na razie kierowcy stoją w około kilometrowym zatorze.

05.10.2015

15:48

Utrzymuje się korek na Obwodnicy Trójmiasta w kierunku Chwarzna. W coraz większym towarzystwie jedziemy ulicą Gdańską w Rumi oraz Redzie. Nieco problemów może sprawiać również droga wojewódzka numer 216 w obie strony. Na ulicy Gdańskiej również widać popołudniowy szczyt komunikacyjny, niewielkie zatory występują w Gościcinie i Bolszewie.

15:02

Odcinek w kierunku Chwarzna na Obwodnicy Trójmiasta znów sprawia problemy. Korek tworzy się od wysokości Szlaku Trójmiejskiego. Zwolnić trzeba również na Wejherowskiej w Gościcinie, gdzie płynny ruch uniemożliwiają światła.

15:00

Poinformuj nas o tym, co dzieje się na trasie. Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się na portalu Nadmorski24.pl w zakładce Informacje Drogowe.

Na najbardziej aktywnych czekają bilety do Multikina!

14:36

Od 06.10.2015 do 20.10.2015 nastąpi całkowite zamknięcie ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej w Gdyni na odcinku od ul. Herberta do końca odcinka przy budynku nr 25. Zamknięcie związane jest z remont nawierzchni ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. W ramach remontu wykonywana będzie nowa konstrukcja nawierzchni ulicy i chodników.

14:18

W Rumi przy ul. Pomorskiej zablokowany pas w kierunku Gdańskiej. Na wysokości łąki stoją służby ratunkowe - informuje Karol.

Karol

09:50

W Gdyni korek nie odpuszcza jedynie na ulicy Morskiej, w dużym towarzystwie poruszamy się także Śląską i Hutniczą.

09:49

Krajowa szóstka z Lęborka do Gdyni w dalszym ciągu przejedna. Poruszamy się nią bez żadnych utrudnień.

09:47

Na Obwodnicy doszło do kolizji. Zdarzenie miało miejsce na pasie w kierunku A1, na wysokości Obwodnicy Południowej.

Zmniejszył się za to zator na wysokości Chwarzna w kierunku Chyloni, gdzie drogowcy montują ekrany akustyczne.