Informacje z dróg

15.05.2015

09:42

W Gdyni realizowany jest projekt zgodnie z którym w mieście ma powstać „strefa piesza". Możliwość utworzenia strefy ograniczonego ruchu samochodowego na ul. Świętojańskiej będzie testowana w dniach 16 i 17 maja, na odcinku od al. Marszałka Józefa Piłsudskiego do ul. 10 Lutego.

  • W związku z działaniami podejmowanymi w ramach wspomnianego zadania prosimy, by w dniach 16 i 17 maja odwiedzający ul. Świętojańską przyszli lub przyjechali na ulicę rowerem, czy też skorzystali z transportu zbiorowego. Ograniczenie ruchu samochodowego na najczęściej uczęszczanej gdyńskiej ulicy pomoże określić zasadność - informuje ZDiZ w Gdyni.

09:41

W Gdańsku korek na dolnym odcinku ul. Słowackiego.

09:40

Bez problemów jedziemy z Rumi do Wejherowa.

09:38

Rowerzysta, który został potrącony przez samochód nie doznał większych obrażeń. Zakończyły się utrudnienia na ulicy Morskiej.

08:43

Brak utrudnień na trójmiejskim odcinku obwodnicy.

08:24

Na ul. Morskiej na wysokości IV LO osobówka potrąciła rowerzystę. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

08:10

Duże zagęszczenie ruchu na Orzeszkowej w Wejherowie. Brak wieści o utrudnieniach na krajowej "6", jeśli chodzi o lokalny odcinek.

14.05.2015

15:42

  • Wzmożony ruch na ulicy Janka Wiśniewskiego. Korkuje się zwłaszcza wyjazd z ulicy Polskiej w ulicę Janka Wiśniewskiego. Korkuje się wyjazd z Estakady w ulicę Morską. Na ulicy Hutniczej bez problemów - informuje Radek.

14:34

  • Kilkukilometrowy korek na Słowackiego w stronę Obwodnicy. Zaczyna się przy nowej stacji PKM Niedźwiednik i kończy przy Matarni - informuje Marcin.

14:27

  • Wzmożony ruch na drodze do Rewy. Korkuje się wjazd na ulicę Płk. Dąbka w Gdyni od Estakady. Wiejską na Pogórzu jedziemy bez przeszkód. Bez utrudnień na ulicy od Płk. Dąbka do galerii Szperk. Korkuje się ulica Morska od wysokości ulicy Kalksztajnów do Estakady, gdzie trwa remont. Estakada w pełni przejezdna - informuje Radek.

12:45

Gdynia: Chwaszczyńska i Wielkopolska przejezdne - informuje Marcin.

12:38

Na Obwodnicy Trójmiasta w kierunku Gdyni trwają prace - malowane są pasy. W związku z tym występują utrudnienia.

11:58

Aktualnie brak doniesień o utrudnieniach na lokalnych drogach, ale jeśli coś się zmieni to... Poinformuj nas o tym, co się dzieje na drodze. Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

11:00

10:54

Gdynia: Na remontowanym odcinku ulicy Morskiej (Zakręt do Oksywia-Estakada Kwiatkowskiego) układana będzie górna warstwa nawierzchni jezdni. W godzinach wieczornych i nocnych z 14 na 15 maja występować będą utrudnienia w ruchu w rejonie wjazdu z ulicy Morskiej na Estakadę Kwiatkowskiego w kierunku ulicy Hutniczej oraz zjazdu z Estakady z kierunku ul.Hutniczej.