Informacje z dróg

03.09.2015

10:48

2 osoby zostały ranne w wypadku na Trójmiejskiej Obwodnicy. Autokarem podróżowali turyści z Niemiec - informuje Przemek.

10:12

Nie dwie ciężarówki, a jedna zderzyła się z autobusem.

  • Całkowicie zakorkowane są zjazdy na Karwiny i Witomino. Policja zablokowała ruch w kierunku Chyloni. Koło autokaru stoją pasażerowie. Wygląda to tak jakby autobus najechał na tył drugiego auta. Na miejscu jest kilka karetek i kilka zastępów straży pożarnej - relacjonuje Radek.

09:48

Karambol na Obwodnicy Trójmiasta. Ze wstępnych informacji wynika, że zderzyły się dwie ciężarówki i autobus. Łącznie pojazdami podróżowało około 40 osób. Na miejscu pracują już służby ratunkowe. Do zdarzenia doszło na wysokości węzła Chwarzno, na pasie w kierunku Chyloni. Kierowcy muszą uciekać na ulicę Chwaszczyńską i Karwiny, tam też wkrótce możemy spodziewać się korków.

09:43

Mamy więcej informacji o porannym wypadku we Władysławowie. Przypomnijmy, że czołowo zderzyły się dwa samochody.

  • Policjanci ustalili, że kierujący Passatem nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Opel Vectra, który zmierzał w kierunku Pucka. Passat jechał natomiast Drogą Chłapowską, skręcał do Władysławowa. Kierujący Vectrą wskutek zderzenia zjechał na pobocze i uderzył w przęsło płotu. 22-letni kierujący Passatem, mieszkaniec gminy Puck był trzeźwy, podobnie jak 38-letnie kierujący Oplem, również mieszkaniec gminy Puck. Ten ostatni został przetransportowany do szpitala - wyjaśnia st. sierż. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP Puck.

Na miejscu pracował również technik kryminalistyki oraz prokurator.

08:52

Czytelnik Luki informuje, że nie ma już żadnej zepsutej ciężarówki na krajowej szóstce w Bolszewie. Droga przejezdna w dwie strony.

08:48

Kończą się utrudnienia na skrzyżowaniu Gdańskiej i Drogi Chłapowskiej we Władysławowie, gdzie po godzinie 7:00 rano doszło do wypadku. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

08:45

Krajowa szóstka przejezdna. Biegi zredukować musimy jedynie na wysokości Cisowej w Gdyni, cmentarza w Redzie, na pasie w kierunku Wejherowa oraz przed Strzebielinem na dwóch pasach, gdzie przypominamy trwa remont i drogowcy wprowadzili ruch wahadłowy.

08:38

Zwiększył się zator na zjeździe z Obwodnicy w Chyloni. Korkuje się Chwarznieńska i Chwaszczyńska od Sopockiej.

08:23

Wypadek na skrzyżowaniu Gdańskiej i Drogi Chłapowskiej we Władysławowie. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Wprowadzono ruch wahadłowy.

07:53

Na wysokości szkoły w Bolszewie, na krajowej szóstce stoi zepsuta ciężarówka. Radzimy w tym miejscu uważać.

07:52

W dalszym ciągu korek nie odpuszcza na ulicy Morskiej w Chyloni, dodatkowo kłopoty napotkamy na Kartuskiej, czyli drodze wyjazdowej z Pustek Cisowskich oraz Koleczkowa.

07:33

Już wiemy co dzieje się na krajowej szóstce między Luzinem a Strzebielinem - trwają roboty drogowe. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. W tym miejscu możemy stracić nawet 15 minut.

07:25

Obwodnica Trójmiasta w dalszym ciągu przejezdna, korkują się zjazdy w Osowej i Matarni.

07:23

Zła informacja dla osób, które dziś rano planują przejechać przez rondo w Chwaszczynie. Tutaj korek mamy zarówno od strony Karczemek, jak i Miszewa.

07:21

Korkuje się ulica Śmidowicza w Gdyni już od Estakady Kwiatkowskiego, w korku postoimy w dalszym ciągu na Janka Wiśniewskiego oraz na ulicy Hutniczej. Korek mamy także na Morskiej, na wysokości Chyloni.