25.07.2021 11:23 0 Kwt

Dni Gminy Gniewino wypełnione koncertami i dobrą zabawą

fot. TTM

W weekend (24-25 lipca) odbywają się Dni Gminy Gniewino 2021. W sobotę na scenie wystąpił m.in. zespół Pogwizdani oraz Piękni i Młodzi. Zaś w niedzielę (25 lipca) wyruszyła pielgrzymka wodno-piesza z Nadola do Żarnowca.

Co roku, z okazji Dni Gminy Gniewino, organizowana jest impreza wypełniona koncertami i zabawą dla najmłodszych oraz dorosłych.

Wydarzenie rozpoczęło się w sobotę (24 lipca) o godzinie 12:00 przemarszem orkiestr dętych. Tuż po tym odbył się XIV Kaszubski Przegląd Orkiestr Dętych, podczas którego wystąpiły regionalne zespoły folklorystyczne. Dużym zainteresowaniem cieszył się także konkurs sołectw znad Jeziora Żarnowieckiego.

Wieczorem na uczestników imprezy czekały koncerty. O godzinie 17:00 wystąpił popularny zespół disco polo Piękni i Młodzi. Następnie na scenie pojawili się Pogwizdani, czyli mieszanka folku i imprezowych hitów, a od godz. 20:00 do 22:00 uczestnicy mogli bawić się do muzyki DJ. O godzinie 22:00 nastąpił finał w postaci pokazu laserów.

Podczas imprezy odbył się „Dzień dawcy szpiku”. W sobotę chętni mogli zapisać się jako potencjalni dawcy krwiotwórczych komórek macierzystych.

fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot.TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM C fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM fot. TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24