09.05.2021 10:24 0 NW

Escape room powrócił do biblioteki w Bolszewie

Fot. Anna Grzymkowska/Norda FM

Biblioteka to nie tylko książki, a także różnego rodzaju wydarzenia. Przekonują się o tym od lat mieszkańcy gminy Wejherowo, którzy mogą uczestniczyć w popularnej zabawie w tzw. escape roomie.

Mimo pandemii cieszące się zainteresowaniem escape roomy powróciły do Biblioteki i Centrum Kultury w Gminie Wejherowo. W sobotę (8 maja) na mieszkańców gminy czekały pokoje pełne zagadek do rozwiązania.

Pomyśleliśmy, że będzie to dobre wyjście dla rodzin z dziećmi, które chciałyby wyrwać się z tego domu, mam nadzieje przy końcówce obostrzeń. Rozwiązywanie zagadek, sprawdzenie się, odrobina ryzyka czy uda się zrealizować wszystkie zadania przed końcem czasu to jest coś, co przyciąga tu zawsze sporo osób – mówi Marta Malinowska, starszy bibliotekarz z BCK Gminy Wejherowo.

Fot. Anna Grzymkowska/Norda FM

Tematem przewodnim sobotniej zabawy było znalezienie sekretnej księgi ukrytej przez bibliotekarkę przed groźnymi przestępcami. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyła liczba rodzin chcących wziąć w niej udział.

Organizatorzy mają w planach już kolejne zabawy


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24