25.03.2021 19:30 5 WH/TTM

Metalowe brzmienia w Luzinie – poszukiwani muzycy do nowego zespołu

Źródło: GOK Luzino

Młodzi muzycy, w których duszach grają rockowe rytmy, są poszukiwani! Gminny Ośrodek Kultury w Luzinie prowadzi nabór muzyków do nowego zespołu. Do projektu potrzebni są gitarzyści, basista oraz klawiszowiec.

Choć działalność kulturalna luzińskiego ośrodka w większości z nas kojarzy się z teatrem lub muzyką klasyczną, to placówka chce zerwać z tym schematem.

Już sama nasza nazwa wskazuje, że promujemy kulturę. Kultura to nie tylko orkiestra, chór i teatr. Doceniamy te formy, ale kultura jest pogłębiona. Zależy nam na współpracy z młodzieżą. Młodym muzykom w duszy gra mocniejszy rock podchodzący pod metal. Chcieliśmy stworzyć taką przestrzeń u nas – tłumaczy Rafał Płotka, dyrektor GOK w Luzinie.

Już niebawem przy ośrodku rozpocznie działalność rockowy zespół. Obecnie poszukiwani są muzycy, a w szczególności – gitarzyści, basista i klawiszowiec.

Chcemy założyć zespół i grać, to co czujemy oraz pokazać się ludziom w naszej gminie. Próby odbywałyby się w raz tygodniu, ale ta kwestia jest do ustalenia z przyszłymi członkami. Zapraszamy każdego, kto ma gitarę – mówi Marcin Kryża, wokalista przyszłej grupy muzycznej.

Nabór do zespołu rockowego przy GOK Luzino!

Nabór do zespołu rockowego! Przypominamy warunki zgłoszenia: ???? musisz mieć 18 lat i więcej ???? do 4.04 nadesłać nam fragment utworu, w którym słychać Cię solo na mail: artgok@gok.luzino.pl. Nabór dotyczy instrumentów: ???? gitara elektryczna ???? gitara basowa ???? klawisze ???? Marcin Kryża ???? Wojciech Szymański Odważ się z nami realizować swój talent! ;-)

Opublikowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Luzinie Czwartek, 11 marca 2021

Nabór do zespołu potrwa do 4 kwietnia. Chętni proszeni są o przesłanie próbki swoich możliwości w krótkim filmie na adres: [email protected].

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24