16.07.2020 17:30 0 raz

Sklepik z przedmiotami pełnymi emocji ponownie działa

fot. mimowszystko.org/

Do brzegu Bałtyku w Lubiatowie dochodzi się ulicą Spacerową, tą samą, przy której mieści się budynek Warsztatów Terapii Zajęciowej. Każdy, kto teraz uda się w tę stronę, przejdzie też obok sklepiku, gdzie można nabyć piękne rękodzieło nieprzeciętnych artystów.

Bardzo serdecznie chcielibyśmy zaprosić w imieniu podopiecznych oraz pracowników Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” do naszych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lubiatowie. Po raz trzeci otworzył się sklepik z pamiątkami wykonanymi w całości przez uczestników warsztatów. Kupicie w nim pełne dobrych emocji przedmioty, które nie tylko ucieszą, ale i pomogą naszym podopiecznym. Wierzymy, że to nie tylko wspaniałe pamiątki, ale także doskonały przykład jak wielką siłę ma integracja. Są wśród nas naprawdę wspaniali artyści. Będzie nam bardzo miło Was gościć – zaprosiła w imieniu fundacji pani Maria.

fot. mimowszystko.org/

Pieniądze pozyskane ze sprzedaży rękodzieła przeznaczane są na zakup materiałów do pracy w warsztatach, wycieczki albo wyjścia do kin bądź teatrów. Uczestnicy WTZ cieszą się nie tylko z tego, że potrafią sami zarobić na swoje przyjemności. Ważny jest dla nich również fakt, że rękodzieło cieszy się uznaniem nabywców.

fot. mimowszystko.org/

Pomysł na sklepik to przede wszystkim zamiar stworzenia miejsca, w którym uczestnicy WTZ mogliby odbywać trening sprzedaży, obsługi kasy fiskalnej oraz kontaktu z klientami – mówi Tomasz Gzowski, dyrektor Oddziału Lubiatowo Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. – Obecnie, z racji pandemii, sprzedaż prowadzi wyłącznie kadra warsztatów. Nie sprzedajemy też, jak to miało miejsce w poprzednich latach, kawy, ciastek, lodów oraz innych wyrobów spożywczych.

Sklepik mieści się przy ul. Spacerowej. Co ciekawe, jego konstrukcja powstała z materiałów, jakie pozostały po zakończeniu budowy Warsztatów Terapii Zajęciowej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24