17.08.2020 13:00 0 art. spons. Artykuł sponsorowany

Ostatni etap Osiedla Beauforta od Euro Stylu

art. spons

Gdański Euro Styl z Grupy Dom Development uruchomił sprzedaż 121 mieszkań w czterech 2-piętrowych budynkach w ramach ostatniego etapu Osiedla Beauforta w Pogórzu k. Gdyni. Osiedle Beauforta wyróżnia bogate zaplecze rekreacyjne i sportowe, atrakcyjne części wspólne oraz rozwiązania proekologiczne, m.in. ogrody deszczowe. Atutem jest także bliskość plaż oraz rozbudowująca się infrastruktura drogowo-kolejowa. Termin przekazania nowych budynków zaplanowano na III kwartał 2022 roku.

W nowej ofercie Euro Styl wprowadził do sprzedaży mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 35 do 78 mkw. Ceny lokali kształtują się od 250,4 do 509,5 tys. zł. We wszystkich budynkach zaprojektowano podziemne hale garażowe, w których łącznie znajdzie się 107 miejsc parkingowych, a także 62 komórki lokatorskie i 59 pomieszczeń na jednoślady.

Osiedle Beauforta jest idealnym miejscem do życia dla osób ceniących aktywność i rekreację na świeżym powietrzu. Z myślą o nich powstała bogata infrastruktura rekreacyjno-sportowa, w tym m.in. oświetlone boisko wielofunkcyjne, stół do ping-ponga, zewnętrzna siłownia, crossfit, pająk linowy, ścianka wspinaczkowa i skate park.. Najmłodsi będą mogli korzystać z szeregu bezpiecznych atrakcji, takich jak plac zabaw, tyrolka, dziecięcy domek, zielony labirynt. Także najbliższa okolica osiedla oferuje wiele przyjemnych sposobów spędzania wolnego czasu. Do plaży w gdyńskich Babich Dołach czy na Oksywiu można dojechać autem w 10, a rowerem w 20 minut. Na wielbicieli kite- i windsurfigu czeka oddalona o kwadrans jazdy samochodem Rewa, a na spragnionych świeżej ryby z kutra – malownicze Mechelinki.

Osiedle Beauforta będzie również miejscem atrakcyjnym pod względem wizualnym, a przy tym przyjaznym środowisku. Na terenie inwestycji powstają ogrody deszczowe, wkomponowane w przestrzeń pomiędzy budynkami. Porastające je drzewa, krzewy, byliny i trawy ozdobne będą służyć retencji, a przenikając się z dekoracyjną zielenią, stworzą spójną i estetyczną całość. Specjalnie zaprojektowany zbiornik retencyjny na wody deszczowe będzie miał formę otoczonego piękną roślinnością oczka wodnego ze strefą relaksu.

Zaaranżowane w przemyślany sposób części wspólne Osiedla Beauforta sprzyjać będą sąsiedzkiej integracji. Między budynkami powstaną tereny zielone ze spacerowymi alejkami, a w zielniku mieszkańcy będą mogli sadzić własne zioła i rośliny – mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w Euro Stylu.

W pobliżu inwestycji znajdują się placówki handlowe, przychodnia oraz szkoły podstawowe. Niedaleko są też siłownia i klub squashowy, a galeria handlowa oddalona jest o niecały kilometr. Rodziców ucieszy na pewno zlokalizowane na terenie osiedla przedszkole „Beauforcik”.

art. spons art. spons art. spons art. spons art. spons art. spons art. spons art. spons art. spons art. spons art. spons art. spons art. spons art. spons art. spons

Osiedle Beauforta to doskonałe miejsce dla osób, które nie chcą rezygnować z udogodnień i atrakcji tętniącej życiem aglomeracji. Komunikację z centrum Gdyni zapewnia rozwinięta sieć autobusowa oraz nowa infrastruktura drogowa. W latach 2021-2027 planowana jest budowa Pomorskiej Kolei Aglomeracyjnej, która połączy okolice Osiedla Beauforta nie tylko ze śródmieściem Gdyni, ale także z pozostałymi częściami Trójmiasta.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24