09.04.2020 09:10 8 rp/zrzutka.pl

Sprzedadzą sukienki i kupią maseczki dla wejherowskiego szpitala

Fot. Pixabay.com

Choć coraz więcej osób chce pomagać i organizuje wsparcie – nie tylko dla sąsiadów, ale też dla pracowników wejherowskiego szpitala. W dalszym ciągu brakuje jednak potrzebnych artykułów. Zbierać pieniądze można na wiele sposobów, nawet sprzedając garderobę.

Na walkę z koronawirusem wraz z kilkoma innymi wspaniałymi kobietami chcemy przeznaczyć 100 sukienek, a cały dochód ze sprzedaży przeznaczyć na zakup niezbędnych środków ochronnych dla szpital – czytamy na internetowej zbiórce.

O tym, że brakuje maseczek dla służby zdrowia, słyszymy niemal na każdym roku. To podstawowe zabezpieczenie dla tych, którzy jako pierwsi na linii frontu ratują ludzkie życia. Mieszkańcy naszego powiatu szyją i przekazują maseczki do szpitali, zbierają również pieniądze i, jak pani Agnieszka, wyprzedają zawartość szaf.

Dla wielu z nas ten trudny czas stał się okazją do zrobienia czegoś, na co nigdy nie było czasu. Dla mnie tą rzeczą był przegląd szafy. Okazało się, że mam dużo rzeczy, których nie potrzebuje lub po prostu mi się znudziły – dodaje.

Dołączyć może się każdy, nie tylko posiadaczki sukienek czy bogatej garderoby. Zbiórka na zakup potrzebnych środków ochrony potrwa jeszcze 28 dni i jest dostępna pod tym linkiem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24