09.04.2020 00:01 0 mike

Głosowanie czas zacząć! Ruszył finał konkursu ‘Wszyscy w domu – Malujemy Wielkanoc!’

Mat. red.

Zakończył się pierwszy etap naszej zabawy konkursowej „Wszyscy w domu – Malujemy Wielkanoc!”, a więc nadsyłanie zgłoszeń konkursowych. Wszystkie są piękne i serdecznie za nie dziękujemy! Przyszedł czas na głosy naszych Czytelników. Zachęcamy do głosowania na naszych profilach facebookowych, a najpiękniejszą pracę będzie można wybrać do 16 kwietnia.

Nasi Czytelnicy, również ci najmłodsi, udowodnili, że nawet siedząc w domach, nie trzeba się nudzić. Z nadesłanych prac wynika, że przygotowania do świąt, mimo trudnych warunków, były barwne, wesołe i twórcze.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Uczestnicy konkursu wykazali się kreatywnością, wyobraźnią, a często – sporym talentem. Każda praca zasługuje na odrębną nagrodę i jest godna uwagi.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Skoro mamy już komplet prac konkursowych, pora, by o wyborze tej najpiękniejszej zadecydowali Czytelnicy! Organizatorem konkursu jest Twoja Telewizja Morska, a Partnerami – Samorząd Województwa Pomorskiego, Kaszubski Bank Spółdzielczy oraz ZIAJA. Warto powalczyć o jak najlepszy wynik, bo na zwycięzców czekają nagrody:

Nagroda główna – karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 300 zł brutto oraz zaproszenie otwarte 4-osobowe do Teatru Muzycznego w Gdyni, do wykorzystania w dowolnym terminie (termin do ustalenia z Organizatorem) oraz zestaw kosmetyków dla całej rodziny;

Druga nagroda – karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 200 zł brutto oraz zestaw kosmetyków dla całej rodziny;

Trzecia nagroda – Karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 100 zł brutto oraz Zestaw kosmetyków dla całej rodziny;

Nagroda specjalna: Karta zakupowa ogólnopolskiej sieci księgarni o wartości 200 zł brutto oraz Zestaw kosmetyków dla całej rodziny.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Mat. red.

Zasady naszego konkursu są bardzo proste. Na nadesłane prace można głosować, klikając ikonkę reakcji pod wybranym zdjęciem na naszych profilach facebookowych:

portalu Nadmorski24.pl;

portalu Kociewie24.pl;

Twojej Telewizji Morskiej.

Liczy się liczba reakcji pod danym zdjęciem! Głosowanie potrwa do 16 kwietnia, do godziny 23:59. Zwycięzców poznamy już następnego dnia, po zliczeniu wszystkich głosów. Finalistom życzymy powodzenia, a wszystkim głosującym – dobrej zabawy. Zachęcamy do klikania i głosowania!


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24