08.04.2020 20:26 0 mike

Szczęśliwy finał poszukiwań 69-latka z Karczemek

Fot. Monika Wejer

Po ponad dobie poszukiwań udało się odnaleźć 69-latka, który we wtorkowe (7 kwietnia) południe wyszedł z domu z psem i zaginął. Mężczyznę odnaleziono na gdańskim Przymorzu. Cały i zdrowy został przekazany rodzinie.

Przypomnijmy – intensywne poszukiwania Sylwestra K. rozpoczęto we wtorek, późnym popołudniem. W akcji, o której pisaliśmy tutaj, uczestniczyli policjanci, strażacy i żandarmi aż do godzin nocnych. Ponowna mobilizacja służb nastąpiła w środę (8 kwietnia) rano. Ponownie przeczesywano tereny Karczemek i pobliskich miejscowości. Ostatecznie mężczyznę udało się odnaleźć dopiero na gdańskim Przymorzu, około godziny 19:00, najprawdopodobniej w pobliżu jednego z budowlanych centrów handlowych.

Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów. Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce, sprawdzili bazę osób zaginionych, dzięki czemu udało się ustalić jego tożsamość – mówi asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Jak udało się nam ustalić, mężczyzna z psem przykuł uwagę przypadkowej osoby, która zauważyła, że jest on zagubiony i błąka się bez wyraźnego celu. Wtedy też wezwała mundurowych z V Komisariatu Policji na Przymorzu. Na szczęście, mężczyźnie nic poważnego się nie stało.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24