02.04.2020 17:55 0 rp

Rumia: Nie żyje 37-latka. Prokuratura prowadzi śledztwo

Źródło: Policja.pl

Tragiczny wypadek z udziałem kobiety miał miejsce we wtorek (24 marca) w Rumi. Jak poinformował nas rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, niewykluczony jest udział osób trzecich. Udało nam się również ustalić, że zmarła kobieta była w ciąży.


Aktualizacja, 02.04.2020r

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, podejrzanego o zabójstwo 37-letniej kobiety. Poszukiwany to 46-letni **Tomasz S.*.

Mężczyzna ostatni raz zameldowany był w Gdyni. Jak czytamy na stronie poszukiwani.policja.pl, poszukiwany Tomasz S. ma 186-190 cm wzrostu i jasny kolor oczu.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny i tego gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z GD KWP Gdańsk Wydział Kryminalny. tel.: 058 321 533; e-mail: [email protected]


Prokuratura Rejonowa w Wejherowie będzie zajmowała się sprawą zmarłej kobiety. Jak dowiedzieliśmy się w Prokuratorze Okręgowej w Gdańsku ta – nie wyklucza udziału osób trzecich.

Śledczy wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia – informuje prok. Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

O sprawie zostali też poinformowani policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Wejherowie. Ze względu na dobro działań prokuratura i policja nie udziela więcej informacji.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24