18.02.2020 13:30 1 rp/pomagam.pl

‘Staruszkowo’ w Dąbrówce prosi o pomoc

Źródło: OTOZ Animals Dąbrówka

Potrzeba karmy, suplementów i witamin dla psich seniorów. Pracownicy schroniska robią co w ich mocy, aby poprawić komfort życia zwierząt, wywołać radość na ich pyszczkach i być dla nich ukojeniem do ostatnich chwil – proszą jednak o pomoc. Psi seniorzy w schronisku, a jest ich prawie 65, potrzebują także domu i kochający właścicieli.

Andrzejek, Saba, Buźka, Helik, Miro, Dot i Atanek – to zaledwie kilka psiaków z dużej grupy seniorów mieszkających w schronisku OTOZ Animals w Dąbrówce. Każde z nich głęboko wierzy w człowieka i nowy dom. Niestety, zazwyczaj starsze czworonogi mają najmniejsze szanse, by spełnić swoje marzenia. Wszystkie łączy jedno – ogromna wola życia i potrzeba miłości. Wszystkie też potrzebują wsparcia, zwłaszcza karmy dostosowanej do ich potrzeb, leczenia oraz suplementacji.

Wiele z nich choruje na nerki, trzustkę, tarczycę, stawy oraz choroby skóry. Robimy wszystko, aby były szczęśliwe i zdrowe. Niestety, suplementy, karma i opieka weterynaryjna to ogromne wydatki – zaznaczają pracownicy OTOZ Animals w Dąbrówce.

Źródło: OTOZ Animals Dąbrówka

Źródło: OTOZ Animals Dąbrówka

Oprócz wsparcia finansowego, psiaki potrzebują też dużo miłości, którą udało się odnaleźć już dla wielu z nich.

Starość nie musi oznaczać samotności. W ubiegłym roku udało nam się znaleźć domy dla 840 zwierząt, w tym również dla psich seniorów, i to jest dla nas największa radość – dodają.

Źródło: OTOZ Animals Dąbrówka

Pomóc można poprzez zorganizowana zbiórkę pieniędzy na stornie Pomagam.pl.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24