26.03.2019 12:08 0 Kwt/mat.prasowe

Mieszkańcy gminy Szemud nauczą się serfować po internecie

zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

Mieszkańcy gminy Szemud dowiedzą się, jak sprawnie i bezpiecznie funkcjonować w cyfrowym świecie. Rozpoczyna się się projekt „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”, czyli bezpłatnych szkoleń online.

Dzięki bezpłatnym szkoleniom online, mieszkańcy gminy Szemud nauczą się, jak dzięki komputerowi z internetem stać się bardziej aktywnym obywatelem. Każdy chętny będzie mógł się dowiedzieć, jak w sieci szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe.

Szkolenia online obejmują dziewięć obszarów tematycznych: praca i rozwój zawodowy; relacje z bliskimi; edukacja; realizacja zainteresowań (odpoczynek i hobby); zdrowie; finanse; religia i życie duchowe; sprawy codzienne i zaangażowanie obywatelskie.

W szkoleniach online mogą brać udział osoby, które dotychczas nie korzystały w ramach projektu ze szkoleń stacjonarnych. Uczestnik będzie miał dowolność wyboru szkoleń: zarówno w ramach danego obszaru, jak i pomiędzy nimi, pod warunkiem, iż łączna suma czasu trwania wybranych przez niego szkoleń będzie co najmniej siedem godzin – informuje gmina Szemud.

Każdy uczestnik po ukończeniu szkolenia i uzyskaniu pozytywnego wyniku testu, będzie miał możliwość wydrukowania certyfikatu, poświadczającego udział w szkoleniu.

Chętni do skorzystania w projekcie mogą wziąć w nim udział zapisując się na stronie www.e-mocni.org.pl. Zainteresowane osoby mogą się także zgłaszać do moderatorki szkoleń online, czyli Elżbiety Singer tel. 662 573 414 , e-mail: [email protected]


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24