19.07.2018 07:55 0 Mat. red. Artykuł sponsorowany

Apartamenty nad morzem – dobra inwestycja!

Mat. pras.

Kupowanie mieszkań to coraz częstszy sposób na inwestowanie odłożonego kapitału wśród Polaków. Nic dziwnego – Polacy lubią wiedzieć, w co inwestują swoje pieniądze. Dobrze wybrany lokal, to przecież, w odróżnieniu od różnego typu lokat, w których wzrost złożonego kapitału nie jest pewny i ciągły, bardzo stabilna i pewna inwestycja. Dodatkowo kupno mieszkania daje właścicielom zawsze regularny zysk z wynajmu a i sama nieruchomość z czasem zyskuje na wartości.

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod inwestycję? Oczywiście tam, gdzie najłatwiej o wynajem, a bez dwóch zdań popularność wakacji nad morzem rośnie. Rodacy coraz częściej wybierają ten właśnie kierunek jako cel swoich urlopów. Rośnie również ilość turystów z zagranicy. Nie bez znaczenia jest też fakt, że wypoczynek nad morzem staje się popularny również poza sezonem. Lubimy spacery brzegiem morza nie tylko wiosną, ale też jesienią i zimą doceniając tak piękno Bałtyku jak i puste plaże.

Na rynku nie mało jest świetnych i godnych polecenia propozycji. Bez wątpienia takie miasta jak Jastarnia, Gdynia czy Gdańsk obfitują w mieszkania o świetnej lokalizacji i wysokim standardzie, a wpisując w wyszukiwarkę hasła typu „deweloper Gdynia” czy „mieszkania Gdańsk” pojawia się wiele różnych ofert. Oznacza to, że nie łatwo będzie nam podjąć ostateczną decyzję.

Jak zatem wybrać mieszkanie pod inwestycję? Oczywiście najważniejsza będzie lokalizacja. Tu istotne jest, by była ona jak najbliżej morza. Ciekawe propozycje ma firma Budros. Świetnym przykładem doskonałej lokalizacji są ich Apartamenty przy plaży w Jastarni. Te kameralne i luksusowe apartamenty nad morzem to idealne połączenie bliskości natury z jednej strony (część mieszkań posiada okna i balkony z widokiem na Zatokę Pucką) z bogatym zapleczem restauracyjnym z drugiej oraz wysokim standardem.

Mat. pras.

Warto przedstawić tu też inny inny wariant – Apartamenty nad morzem znajdujące się jednocześnie w bliskim sąsiedztwie lasu. Przykładem może być Redłowskie Wzgórze, które pomimo popularnej lokalizacji, jest oddalone od zgiełku miasta. Widok z okien apartamentów wychodzi na bukowy las krajobrazowego rezerwatu przyrody – Kępy Redłowskiej. Wybierając się na spacer po lesie dotrzemy w przeciągu 15 min nad Zatokę Gdańską. Tu dodatkowym atutem jest kameralny charakter inwestycji, a im mniejszy budynek, tym ceny najmu są wyższe. Plusem tej inwestycji jest również dobra komunikacja miejska i co za tym idzie – łatwość dotarcia w pożądaną część Trójmiasta.

Świetnym pomysłem może też okazać się zakup mieszkania w samym Gdańsku. Taka inwestycja jak Kamienica Chodkiewicza, która leży w nadmorskiej dzielnicy Gdańska-Brzeźnie, będzie posiadała wiele walorów, do których można zaliczyć m.in.bliskość morza (10 min) oraz zaplecza gastronomiczno-rozrywkowego, przy jednoczesnym miejskim otoczeniu.

Mat. pras.

To okolica, w której znajdzie się wszystko, co niezbędne do komfortowego życia i udanego wypoczynku.

Decydując się już na konkretny apartament warto zastanowić się nad samym metrażem. Najchętniej wynajmowane są mieszkania średnie, ok. 45 m kw. Popularne staję się też trzydziestometrowe studia.

Coraz częściej też, bogatsi wczasowicze szukają większych i komfortowych lokali, nawet tych stumetrowych.

Mat. pras.

Kupno apartamentu pod wynajem to bezpieczna i trwała inwestycja, którą można wykorzystywać pod wynajem jak i do własnego użytku - ciesząc się urokami i bliskością morza osobiście.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24