23.06.2018 14:52 3 raz

Czytelnicy pomogli ustalić podejrzanego o pedofilię!

Zdjęcie ilustracyjne

Szybka akcja policji, reakcja mediów i użytkowników internetu, pozwoliła na szybkie ustalenie prawdopodobnego sprawcy molestowania małej dziewczynki w Wejherowie.

Przypomnijmy, w piątek (22 czerwca) po południu policja udostępniła nagranie, które opublikował m.in. portal Nadmorski24.pl. Zawierało ono podobiznę mężczyzny, który miał być związany ze sprawą molestowania dziewczynki w Wejherowie.

Dobę po zdarzeniu policjanci zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek z molestowaniem kilkuletniego dziecka – napisali dzień później stróże prawa na swoim facebookowym profilu.

Jak poinformowali wejherowscy policjanci, poszukując zatrzymanego przesłuchali kilkadziesiąt osób, weryfikowali zapisy monitoringów z wielu miejsc. Kryminalni prowadzili działania operacyjne, które miały na celu ustalenie tożsamości mężczyzny i zweryfikowanie wszystkich informacji pojawiających się w sprawie. Jedna z informacji przyniosła przełom w sprawie i 46-letni mężczyzna został zatrzymany. Będzie on m.in. przesłuchiwany.

Dziękujemy za zainteresowanie i udostępnienie zapisu z monitoringu opublikowanego przez policję - zaznaczyli mundurowi.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24