24.01.2015 10:32 0

Gmina Szemud: Ukradł Golfa III. Zatrzymała go policja

28-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do samochodu. Mężczyzna na terenie gminy Szemud miał ukraść samochód. Śledczy przesłuchali mężczyznę. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

  • *Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie wspólnie z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Szemudzie dowiedzieli się, że na terenie gminy doszło do kradzieży samochodu osobowego volkswagen golf III. Podczas pracy nad tą sprawą mundurowi ustalili i zatrzymali sprawcę, którym okazał się 28-latek z powiatu wejherowskiego. Policjanci odnaleźli także skradziony pojazd - informuje KPP w Wejherowie.

Ze względu na to, że funkcjonariusze nie mieli zgłoszenia tej kradzieży dotarli do pokrzywdzonego, który potwierdził fakt kradzieży i złożył oficjalne zawiadomienie.

28-latek został przesłuchany przez śledczych, usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do samochodu. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...