W Gościcinie powstało pełnowymiarowe boisko trawiaste wraz z oświetleniem i szatniami. Całkowity koszt budowy boiska wraz z zapleczem kosztował 800 tys. zł. Inwestycja była współfinansowana ze środków Unii Europejskiej.
Z końcem grudnia 2014 r. do użytku oddano II etap budowy kompleksu rekreacyjnego przy ul. Drzewiarza w Gościcinie współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
I etap budowy strefy przy ul. Drzewiarza w Gościcinie zakończył się w czerwcu. Wówczas oddano do użytku plac zabaw z nawierzchnią syntetyczną, o powierzchni 273,46 m² z siedmioma urządzeniami zabawowymi o konstrukcji ze stali nierdzewnej.
Ponadto na kompleks składa się wielofunkcyjne boisko o wymiarach 28,4x15,0 m o nawierzchni syntetycznej wraz z wyposażeniem w kosze i sprzęt do siatkówki, siłownia zewnętrzna wraz z 6 kompletami urządzeń fitness, a także ławki, parking, budynek gospodarczy i oświetlenie.