Informacje z dróg

27.10.2014

14:36

Służby kończą właśnie sprzątać jezdnię po wypadku w Leśnicach za Lęborkiem, w miejscu gdzie przewróciła się cysterna. Niebawem ruch zostanie wznowiony.

13:52

Dziś o godzinie 12.00 otwarte zostały wszystkie pasy na ul. Janka Wiśniewskiego w kierunku Oksywia. Możliwe, że już w środę zostanie otwarty skrajny lewy pas w kierunku centrum- wszystko zależy od tempa prac drogowych na tym odcinku.

12:50

Nasz czytelnik o imieniu Przemek poinformował nas, że wczoraj późnym wieczorem w Kosakowie palił się samochód. Nikt nie został ranny.

12:28

Do 20 km na godzinę musimy zwolnić od Estakady w kierunku stacji PKP. Jak informuje nas Radek mieszkańcy Obłuża, Pogórza i Oksywia przez zamknięty zjazd z Estakady na ulicę Janka Wiśniewskiego, wybierają dojazd do centrum ulicą Morską. Efekt? Korek gigant.

12:16

Mamy zdjęcia z dzisiejszego zdarzenia, które miało miejsce przed godziną 9:00 na drodze DK6, pomiędzy Lęborkiem a Leśnicami. - Cysterna która wiozła 14 tysięcy ton oleju napędowego, złapała pobocza, przewróciła się od niej przyczepa. W tej chwili trwa przeładunek substancji do innej cysterny - informuje Paweł.

Zdjęcia przesłał nam Paweł Mielewczyk.

12:02

Jak informuje czytelnik Rafał bardzo ciężko jest wyjechać z Lęborka. Policja kieruje objazdami, można stracić kilkanaście minut.

12:00

Korek na ul. Morskiej, należy zwolnić do 30 km/h. Również korkuje się estakada od Obłuża w kierunku Hutniczej- informuje nasz czytelnik, Radek.

09:43

Dramat na drogach w Gdyni: Estakada od Kontenerowej w kierunku obwodnicy zatkana. Korki również na Hutniczej, Chylońskiej i Morskiej.

09:37

Krajowa "6" zablokowana przez przewróconą cysternę. W miejscowości Leśnice przewróciła się cysterna przewożąca paliwo, w wyniku czego nastąpił drobny wyciek oleju napędowego oraz benzyny. Droga jest zablokowana. Na miejscu działają już odpowiednie służby.

08:52

Uwaga kierowcy! Postoimy od Obłuża aż do zjazdu na ulicę Morską i dalej w kierunku obwodnicy. Ulica Morska zatkana jest również w kierunku dworca, a Wiśniewskiego sterują policjanci.

08:26

Gdynia: Morska jest zakorkowana prawie od Chyloni, aż do estakady. To samo w drugą stronę.

07:58

Gdynia: korki mamy na estakadzie, zatkany jest zjazd na Hutniczą i Morską. Żółwie tempo ulicą Morską od estakady aż do dworca kolejowego.

25.10.2014

13:50

Ogromne korki na al. Niepodległości w Sopocie. Roboty drogowe na wysokości Monte Cassino.

24.10.2014

17:05

Tak wygląda Gdynia po awarii magistrali ciepłowniczej.

Czytelnik Przemek

17:01

Stoi ul. Wiśniewskiego do Estakady od ul. Polskiej, zakorkowana jest tez do Obłuża ul. Kwiatkowskiego - informuje czytelnik Przemek.