Informacje z dróg

28.10.2014

15:40

Na Estakadzie w Gdyni w strone Obłuża standardowo jest korek. Korkuje się również Janka Wiśniewskiego w stronę Estakady - informuje czytelnik Przemek.

15:25

Utrudnienia na Estakadzie Kwiatkowskiego w Gdyni w kierunku trójmiejskiej obwodnicy. Powodem utrudnień jest zamknięty pas w kierunku obwodnicy.

14:29

Brak utrudnień na drogach w Wejherowie. Przykładem może być ruch na ul. Rybackiej.

14:11

Ruch na autostradzie A1 odbywa się już bez utrudnień.

13:07

Jak informuje AmberOne A1 - zdarzenie drogowe - ruch odbywa się tylko pasem wewnętrznym. Prosimy o uwagę podczas przejazdu. Za węzłem Grudziądz płonie samochód. Jeden pas nieprzejezdny- dodaje Radio Gdańsk.

12:31

W związku z remontem kanalizacji deszczowej oraz wpustów ulicznych w ul. Świętopełka w Gdyni do 31.10.2014 r. wystąpią utrudnienia w ruchu na ww. ulicy.

12:15

Gdynia: Wypadek na skrzyżowaniu Alei Zwycięstwa z Harcerską w Gdyni. Doszło tam do potrącenia pieszego, służby ratunkowe udzielają pomocy poszkodowanemu. W związku z wypadkiem są utrudnienia w ruchu.

10:44

Na poprawę humoru wszystkim, którzy stoją lub stali w trójmiejskich korkach.

08:04

Gdynia: Zatkana jest ul. Chwarznieńska aż do Rolniczej. Korek również od Sokółki w kierunku Witomina. Zator ciągnie się na Chwaszczyńskiej przez Karwiny. Morska- również nieciekawie.

07:54

Tak wygladala ul. Morska w godzinach szczytu - informuje Przemek.

27.10.2014

17:01

W dniach 27-30 października 2014, w godz. 6 - ok. 15, w związku z pracami drogowymi na Obwodnicy Trójmiasta (zwężenie do jednego pasa ruchu na jezdni w kierunku Łodzi, pomiędzy węzłami Matarnia i Karczemki), przyjazdy autobusów linii 4A do Portu Lotniczego Gdańsk mogą być opóźnione nawet do kilkudziesięciu minut. Tym samym opóźnione mogą być także kursy powrotne z Portu Lotniczego do Gdyni. W miarę możliwości uruchamiane będą autobusy rezerwowe, w celu minimalizacji opóźnień w odjazdach z Portu Lotniczego, jednakże nie ma możliwości zapobieżenia opóźnieniom w przyjazdach autobusów do Portu Lotniczego. Prosimy Pasażerów o wzięcie tego pod uwagę przy planowaniu podróży w najbliższych dniach - informację przesyła Przemek.

15:49

W Gdansku ul.Spacerowa stoi w korku do CH Osowa. Kierowcy jada ok. kilometr w zatorze.

15:42

Nie ma już utrudnień po wypadku cysterny. Krajowa "6" jest w pełni przejezdna w obie strony.

15:29

Korek od Obłuża do zjazdu na ulicę Morską. Ciasno również na odcinku od Estakady do skrzyżowania ulicy Hutniczej z Pucką w Gdyni - mówi Radek.

15:22

Sporo czasu stracimy jadąc od Gdyni głównej do estakady. Średnie tempo jazdy to 30 km/h. Droga jest totalnie zakorkowana.