Informacje z dróg

22.10.2014

13:04

Uwaga!

Jutro (23.10) będą utrudnienia na krajowej "szóstce" w Redzie. Z powodu robót drogowych prawa jezdnia zostanie zwężona. Utrudnienia potrwają do godziny 19.

09:49

Na estakadzie tragiczne warunki pogodowe. Pada deszcz, przez co widoczność jest znacznie ograniczona.

09:06

Korek na obwodnicy w kierunku Gdyni w okolicy zjazdu na Słowackiego. Powodem jest stłuczka dwóch samochodów.

08:56

Sytuacja na trójmiejskich drogach wciąż jest trudna. Korki na Słowackiego oraz na trasie od Matarni aż do Grunwaldzkiej. Bardzo gęsty ruch utrzymuje się również na Spacerowej w kierunku centrum. Podobna sytuacja dotyczy Gdyni. Bardzo wzmożony ruch na Morskiej oraz Chwarznieńskiej.

08:01

Korki na zjazdach z obwodnicy w Trójmieście. Sytuacja dotyczy Armii Krajowej, Havla oraz zjazdu Jaśkową Doliną w stronę Wrzeszcza. Przejazd spacerową do Oliwy zajmie około 20 minut. Bardzo gęsty ruch również na Chwarznieńskiej w Gdyni.

21.10.2014

16:02

Wypadek na skrzyżowaniu Legionów z Kościuszki w Gdańsku. Prawdopodobnie doszło do potrącenia pieszego. Na miejscu są już służby.

14:41

Plama oleju na skrzyżowaniu w Bolszewie, niedaleko hotelu Victoria. Zalecamy ostrożność.

14:07

Korek na Słowackiego wciąż aktualny. Na trasie do centrum, na Słowackiego ciągnie się kilometrowy korek. Kolejne hamowanie czeka na Potokowej. Ruch w okolicy jest bardzo gęsty.

12:38

Zderzenie samochodów na Grunwaldzkiej. Prawdopodobnie dwie osoby zostały ranne. Na miejscu są już odpowiednie służby. Jeden pas jest zablokowany.

12:36

Jak informuje Magda- droga z Wejherowa do Redy, krajowa "6" jest w pełni przejezdna.

10:15

Uwaga do wszystkich kierowców jadących krajową "6". W okolicach Lęborka jest bardzo ślisko z powodu intensywnych opadów deszczu. Deszcz znacznie utrudnia również widoczność. Ostrożnie!

08:34

Na poboczu słupskiej obwodnicy w kierunku Trójmiasta trwają prace drogowe. W związku z tym w okolicach węzła Redzikowo jest zwężenie jezdni na długości dwustu metrów.

08:12

Korek na obwodnicy w kierunku Gdyni Chyloni. Ruch zatrzymuje się na odcinku drogi od Matarni do Osowej. Prawdopodobną przyczyną jest zapchana Spacerowa.

20.10.2014

16:01

W Rumi na ulicy Kosynierów doszło do potrącenia dziecka. Na miejscu są już służby ratownicze.

15:39

Na ulicy Uczniowskiej w Gdańsku zderzyły się dwa auta. Na miejsce wezwano policję i straż pożarną. Usuwana jest plama oleju.