Informacje z dróg

28.10.2014

10:44

Na poprawę humoru wszystkim, którzy stoją lub stali w trójmiejskich korkach.

08:04

Gdynia: Zatkana jest ul. Chwarznieńska aż do Rolniczej. Korek również od Sokółki w kierunku Witomina. Zator ciągnie się na Chwaszczyńskiej przez Karwiny. Morska- również nieciekawie.

07:54

Tak wygladala ul. Morska w godzinach szczytu - informuje Przemek.

27.10.2014

17:01

W dniach 27-30 października 2014, w godz. 6 - ok. 15, w związku z pracami drogowymi na Obwodnicy Trójmiasta (zwężenie do jednego pasa ruchu na jezdni w kierunku Łodzi, pomiędzy węzłami Matarnia i Karczemki), przyjazdy autobusów linii 4A do Portu Lotniczego Gdańsk mogą być opóźnione nawet do kilkudziesięciu minut. Tym samym opóźnione mogą być także kursy powrotne z Portu Lotniczego do Gdyni. W miarę możliwości uruchamiane będą autobusy rezerwowe, w celu minimalizacji opóźnień w odjazdach z Portu Lotniczego, jednakże nie ma możliwości zapobieżenia opóźnieniom w przyjazdach autobusów do Portu Lotniczego. Prosimy Pasażerów o wzięcie tego pod uwagę przy planowaniu podróży w najbliższych dniach - informację przesyła Przemek.

15:49

W Gdansku ul.Spacerowa stoi w korku do CH Osowa. Kierowcy jada ok. kilometr w zatorze.

15:42

Nie ma już utrudnień po wypadku cysterny. Krajowa "6" jest w pełni przejezdna w obie strony.

15:29

Korek od Obłuża do zjazdu na ulicę Morską. Ciasno również na odcinku od Estakady do skrzyżowania ulicy Hutniczej z Pucką w Gdyni - mówi Radek.

15:22

Sporo czasu stracimy jadąc od Gdyni głównej do estakady. Średnie tempo jazdy to 30 km/h. Droga jest totalnie zakorkowana.

14:36

Służby kończą właśnie sprzątać jezdnię po wypadku w Leśnicach za Lęborkiem, w miejscu gdzie przewróciła się cysterna. Niebawem ruch zostanie wznowiony.

13:52

Dziś o godzinie 12.00 otwarte zostały wszystkie pasy na ul. Janka Wiśniewskiego w kierunku Oksywia. Możliwe, że już w środę zostanie otwarty skrajny lewy pas w kierunku centrum- wszystko zależy od tempa prac drogowych na tym odcinku.

12:50

Nasz czytelnik o imieniu Przemek poinformował nas, że wczoraj późnym wieczorem w Kosakowie palił się samochód. Nikt nie został ranny.

12:28

Do 20 km na godzinę musimy zwolnić od Estakady w kierunku stacji PKP. Jak informuje nas Radek mieszkańcy Obłuża, Pogórza i Oksywia przez zamknięty zjazd z Estakady na ulicę Janka Wiśniewskiego, wybierają dojazd do centrum ulicą Morską. Efekt? Korek gigant.

12:16

Mamy zdjęcia z dzisiejszego zdarzenia, które miało miejsce przed godziną 9:00 na drodze DK6, pomiędzy Lęborkiem a Leśnicami. - Cysterna która wiozła 14 tysięcy ton oleju napędowego, złapała pobocza, przewróciła się od niej przyczepa. W tej chwili trwa przeładunek substancji do innej cysterny - informuje Paweł.

Zdjęcia przesłał nam Paweł Mielewczyk.

12:02

Jak informuje czytelnik Rafał bardzo ciężko jest wyjechać z Lęborka. Policja kieruje objazdami, można stracić kilkanaście minut.

12:00

Korek na ul. Morskiej, należy zwolnić do 30 km/h. Również korkuje się estakada od Obłuża w kierunku Hutniczej- informuje nasz czytelnik, Radek.