Informacje z dróg

27.10.2014

09:43

Dramat na drogach w Gdyni: Estakada od Kontenerowej w kierunku obwodnicy zatkana. Korki również na Hutniczej, Chylońskiej i Morskiej.

09:37

Krajowa "6" zablokowana przez przewróconą cysternę. W miejscowości Leśnice przewróciła się cysterna przewożąca paliwo, w wyniku czego nastąpił drobny wyciek oleju napędowego oraz benzyny. Droga jest zablokowana. Na miejscu działają już odpowiednie służby.

08:52

Uwaga kierowcy! Postoimy od Obłuża aż do zjazdu na ulicę Morską i dalej w kierunku obwodnicy. Ulica Morska zatkana jest również w kierunku dworca, a Wiśniewskiego sterują policjanci.

08:26

Gdynia: Morska jest zakorkowana prawie od Chyloni, aż do estakady. To samo w drugą stronę.

07:58

Gdynia: korki mamy na estakadzie, zatkany jest zjazd na Hutniczą i Morską. Żółwie tempo ulicą Morską od estakady aż do dworca kolejowego.

25.10.2014

13:50

Ogromne korki na al. Niepodległości w Sopocie. Roboty drogowe na wysokości Monte Cassino.

24.10.2014

17:05

Tak wygląda Gdynia po awarii magistrali ciepłowniczej.

Czytelnik Przemek

17:01

Stoi ul. Wiśniewskiego do Estakady od ul. Polskiej, zakorkowana jest tez do Obłuża ul. Kwiatkowskiego - informuje czytelnik Przemek.

16:10

W Rumi na ulicy Grunwaldzkiej wypadek samochodu osobowego z motocyklem. Jedna osoba została poszkodowana.

15:23

Gdynia: zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami na ul. Janka Wiśniewskiego jest już gigantyczny korek. Zjechać z Wiśniewskiego można tylko wjeżdżając w prawo na estakadę w stronę Obłuża.

15:16

Trzy samochody zderzyły się na krajowej szóstce, w pobliżu przejazdu kolejowego w Bożym Polu. Nikomu nic się nie stało, na miejscu są już służby ratunkowe. Na tę chwilę obowiązuje tam ruch wahadłowy.

14:21

Uwaga podróżni korzystający z usług Szybkiej Kolei Miejskiej! Z powodu defektu pociągu w Sopocie Wyścigi występują opóźnienia pociągów do 15 minut. Usterka zostanie usunięta za około dwie godziny.

13:58

Gdynia: trudna sytuacja na drogach w wyniku awarii wodociągowej. Kierowcy jadący ulicą Janka Wiśniewskiego w kierunku Hutniczej nie wjadą na estakadę Kwiatkowskiego. Obowiązuje objazd przez ulice Kontenerową i Gołębią lub przez Obłuże.

Kierowcy jadący w kierunku Wejherowa powinni pojechać Morską zamiast Wiśniewskiego. Wciąż zamknięty jest również zjazd z estakady w ulicę Wiśniewskiego dla jadących z Obłuża- tam obowiązuje objazd przez Hutniczą.

11:47

Do zderzenia dwóch aut doszło na ul. Partyzantów w Rumi. Po stłuczce jeden z samochodów wjechał w płot. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi.

09:20

Pod prąd na zjeździe... Niebezpieczna sytuacja na autostradzie A2 przydarzyła się naszemu czytelnikowi - Darkowi. Wszystko nagrała kamera.

KLIKNIJ I ZOBACZ FILMIK!