Informacje z dróg

11.12.2014

10:08

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Najwytrwalszych nagradzamy przeglądem samochodu!

09:30

Wypadek na ulicy Gdańskiej we Władysławowie. 60 letni mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych przez samochód marki Ford Transit.

09:16

Gigantyczny korek na Chwarznieńskiej wciąż się utrzymuje. Powodem zatoru jest wprowadzony przez służby ruch wahadłowy.

08:43

Standardowo- korek na Chwarznieńskiej. Dziś droga ta jest zapchana już od obwodnicy.

08:36

Kierowcy muszą przygotować się na kilkudniowe utrudnienia w rejonie skrzyżowania ulicy Warszawskiej i Witomińskiej. Wszystko przez remont zatoki przystankowej.

Chodzi o przystanek Witomińska 01 (w kierunku Chyloni), który tymczasowo został przeniesiony kilkadziesiąt metrów dalej. Remont rozpoczął się 9 grudnia 2014 roku. Przez pierwsze dni ruch będzie odbywał się w miarę normalnie. Większe uciążliwości pojawią się w weekend 13-14 grudnia. W tych dniach w zatoczce będzie układana nawierzchnia bitumiczna. Dlatego na ul. Warszawskiej, na odcinku od ul. Witomińskiej do ul. Nowogrodzkiej, wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu w stronę ulicy Morskiej. Urzędnicy z ZDiZ informują, że ruch jednokierunkowy zostanie wprowadzony także na ul. Nowogrodzkiej na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Śląskiej.

08:32

Krajowa szóstka jest w pełni przejezdna na całym odcinku Małego Trójmiasta.

Temperatura w Wejherowie wynosi 2 stopnie Celsjusza, drogi nie są więc tak śliskie, jak po ostatnich nocnych przymrozkach.

08:17

W środę 17.12.2014 r. w związku z obchodami rocznicy Wydarzeń Grudniowych na Wybrzeżu przewidywane są następujące zmiany w dotychczasowej organizacji ruchu drogowego w Gdyni:

• w godzinach 5:00-7:00 na czas uroczystości, nastąpi wyłączenie z ruchu kołowego:

  • al. Solidarności (na odcinku od Ronda Ofiar Grudnia do ul. Indyjskiej),

  • ul. Janka Wiśniewskiego jeden pas w kierunku Wejherowa (od Al. Solidarności do Parkingu BTD),

• w godzinach 17:30-19:30, na czas przejścia uczestników uroczystości z Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa pod Pomnik Ofiar Grudnia 70 przy Urzędzie Miasta Gdyni, nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego następujących ulic:

  • ul. 3 Maja ( na odcinku od ul. 10 Lutego do ul. Armii Krajowej),

  • ul. Armii Krajowej (na odcinku od ul. 3 Maja do ul. Świętojańskiej),

  • ul. Świętojańskiej (na odcinku od 10 Lutego do al. Piłsudskiego),

  • al. Marszałka Piłsudskiego (na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Legionów), Powiadamiamy, że wyżej wymienione ulice otwierane będą sukcesywnie po przejściu uczestników uroczystości.

10.12.2014

16:58

Złe warunki pogodowe spowodowały, że pomorskie drogi są śliskie. W okolicach Koleczkowa w kierunku Wiczlina pada śnieg, który utrudnia jazdę.

15:16

Uważać należy na ul. Spacerowej. Ta zakorkowana jest na całej długości w kierunku Osowy. Najgorzej jak zawsze jest przed CH Osowa.

Przemek

14:39

Jak informuje Radio Gdańsk: przed Karczemkami na lewym pasie w kierunku Gdyni leży tajemniczy przedmiot i utrudnia płynną jazdę. Radzimy zachować ostrożność.

13:32

W Oliwie na ul. Grunwaldzkiej, na wysokości Castoramy doszło do kolizji. W efekcie uszkodzone są dwa samochody. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym.

11:41

Gdynia:

W sobotę 13.12.2014 r. w związku z obchodami Rocznicy Wprowadzenia Stanu Wojennego nastąpi tymczasowe wstrzymanie ruchu, w godzinach 1900 – 2000: ul. Portowa, plac Kaszubski, ul. Świętojańska (na odcinku od placu Kaszubskiego do ul. 10 Lutego), Puławskiego (na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Żeromskiego).

Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz o podporządkowanie się poleceniom funkcjonariuszy kierujących ruchem.

11:40

Bez żadnych utrudnień na drogach województwa pomorskiego.

09:38

Sytuacja na ulicy Morskiej ustabilizowana. Nie ma już śladu po porannym szczycie.

Zdjęcie nadesłał Adrian.

09:37

Jak wygląda sytuacja na Obwodnicy w kierunku Gdyni?

Zdjęcie nadesłał Adrian.