10.09.2010 11:02 0

„Galeria Malucha” - nowa gdyńska inicjatywa

Spotkanie mam - fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiasz

W Gdyni dwie pracujące mamy wchodzą z nową inicjatywą skierowana do rodziców i ich dzieci, a szczególnie do rodziców dzieci niepełnosprawnych. Anna Młynarczyk i Aleksandra Kotlewska stworzyły w Gdyni miejsce spotkań, odpoczynku i rozwoju dla całej rodziny czyli "Galeria Malucha".

Galeria Malucha to nietypowe miejsce, w którym do dyspozycji gości są m.in.: kawiarnia, sklep z zabawkami oraz odzieżą dla mam i dzieci, pokój zabaw dla dzieci z bogatym asortymentem nowych zabawek. Odbywają się tam również zajęcia dla dzieci i rodziców m.in. kursy języków obcych, warsztaty plastyczne oraz warsztaty pt. „Świadome rodzicielstwo” prowadzone metodą Glenna Domana przez Krzysztofa Kwietnia. Dla wrażliwych muzycznie organizowane są cyklicznie koncerty muzyki lekkiej i klasycznej. Planowane są spotkania ze znanymi osobami m.in. z Super Nianią Dorotą Zawadzką.

Aktualny harmonogram zajęć i warsztatów jest dostępny na stronie www.GaleriaMalucha.pl  

Warto też dodać, że można tu zostawić swoje dziecko pod opieką wykwalifikowanej opiekunki na parę godzin, jak również posurfować po internecie dzięki bezprzewodowemu dostępowi.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24