13.03.2012 16:55 0

Niespodzianki nie było. Gryf – Legia 0:3

Gryf Orlex Wejherowo po przerwie wyszedł na boisko zmotywowany do walki. Dowodem na to były dobre akcje Kołca i Gicewicza. Gryfici częściej byli w posiadaniu piłki, atakując bramkę rywala. Bliski zdobycia bramki w 64 minucie był Felisiak, nie wiele zabrakło też Toporkiewiczowi na kwadrans przed ostatnim gwizdkiem.

Legia, prowadząc trzema bramkami nie grała na 100 procent. Mimo to obrońca tytułu mógł podwyższyć wynik, w 83 minucie Astiz trafił w poprzeczkę. W ostatniej minucie padła bramka honorowa dla gospodarzy, ale Kotwica był na spalonym. Sędzia gola nie uznał.

Wynik nie uległ zmianie. Gryf Orlex Wejherowo przegrał na własnym boisku z Legią Warszawa 0:3. Już za tydzień rewanż w Warszawie. Bliżej półfinału Pucharu Polski jest stołeczny zespół. Wiele momentów meczu pokazało jednak, że trzecioligowca z Wejherowa lekceważyć nie można. Kibice żółto- czarnych nadal wierzą w awans swojego zespołu. Zobacz zdjęcia z drugiej części meczu.

Składy obu zespołów:

Gryf: Ferra - Felisiak, Kostuch, Kochanek, Oleszczuk - Kołc, Kotwica, Szymański, Krzemiński, Gicewicz (Toporkiewicz)- Fidziukiewicz.

Legia: Skaba – Jędrzejczyk (Furman), Choto, Astiz, Kiełbowicz - Novo, Vrdoljak, Łukasik, Radović (Hubnik), Żyro - Blanco.