01.03.2012 12:10 0

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska-Niemcy

Już 2 kwietnia w hali przy Placu Dwóch Miast odbędzie się emocjonujące widowisko. Orły Wenty przed turniejem klasyfikacyjnym do IO sprawdzą formę w pojedynku z kadrą Niemiec. Początek meczu o 20:15.

Będzie to pierwsze spotkanie polskiej reprezentacji w murach Ergo Areny. Zanim jednak na parkiecie pojawią się szczypiorniści w biało-czerwonych strojach, zagrają drużyny I ligi piłki ręcznej mężczyzn. SPR Spójnia Wybrzeże Gdańsk podejmie Wolsztyniak Wolsztyn. Spotkanie rozpocznie się o 17.00.

Mecze z Niemcami zawsze wywołują mnóstwo emocji. Kwietniowe starcie będzie rewanżem za spotkanie podczas MŚ w Serbii, gdzie lepsi byli biało-czerwoni. W Ergo Arenie spodziewać się można tłumu kibiców. Mówi się nawet o frekwencji bliskiej 10 tys. widzów (rekord to 11 tysięcy). Przed turniejem w Alicante Polacy muszą być w doskonałej dyspozycji, to bowiem ostatnia szansa na awans do Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Dziś w południe ruszyła sprzedaż wejściówek. Bilety na to sportowe widowisko kosztują: 25, 35, 50, 65, 85 zł. Do kupienia są za pośrednictwem www.eventim.pl. www.ticketpro.pl, www.kupbilet.pl oraz w kasie nr 3 trójmiejskiej hali.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24