02.02.2012 10:35 0

Gryf nie dał rady Arce

Gryfici mają za sobą kolejny mecz kontrolny. W środowe popołudnie na Narodowym Stadionie Ruby wejherowianie zmierzyli się z Arką Gdynia. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gdynian 3:1. Jedyna bramkę dla żółto - czarnych zdobył Michał Fidziukiewicz.

Było to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu podopiecznych trenera Grzegorza Nicińskiego. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. W drugiej odsłonie pojedynku wejherowianie dominowali na boisku i częściej utrzymywali się przy piłce. Na tle wyżej notowanego rywala Gryf Orlex Wejherowo wyglądał przyzwoicie, co napawa optymizmem w połowie okresu przygotowawczego. Dla Arki bramki zdobyli: Flis, Kra janowski i Edimo. Ważny odnotowania jest fakt przybycia około 150 osobowej grupy kibiców z Wejherowa, którzy głośnym dopingiem wspierali swoją drużynę. Pojedynek wspólnie oglądało ponad 500 osób.

W najbliższą sobotę o godzinie 14.00 na boisku o sztucznej nawierzchni w Gdyni Witominie rozpocznie się mecz Gryfa Orlex Wejherowo z Kaszubią Kościerzyna.

Gryf: Duda - Felisiak, Sobczyński, Kochanek, Oleszczuk, Krzemiński, Kotwica, Szymański, Stefanowicz, Szudrowicz, Fidziukiewicz

II połowa: Ferra - Kowalski, Kaczykowski, Skwiercz, Kochanek, Kotwica (Szlas 70’), Kołc, Pietroń, Gicewicz, Wicki, Toporkiewicz