22.01.2012 11:40 0

Porażka w Bytowie

Gryfici maja za sobą drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy jesiennej. Ich sobotnim rywalem była drugoligowa Bytovia Bytów. Pojedynek zakończył się zwycięstwem bytowiaków 2:1.

Podopieczni trenera Grzegorza Nicińskiego nie zdołali pokonać swojego rywala, pierwszą bramkę w 28 minucie żółto - czarni stracili z winy obrońcy. Do wyrównania doszło w 42 minucie, w pole karne wpadł Łukasz Krzemiński tam był faulowany przez bramkarza gospodarzy. Rzut karny na gola zamienił Grzegorz Gicewicz. W 83 minucie strzał z prawej strony boiska po długim zaskoczył Wiesława Ferre i piłka wpadła do bramki. Kolejny sparing już za w najbliższą sobotę z Arką Gdynia w Cetniewie o godzinie 15.00.

Duda - Sobczyński, Kochanek, Zawadzki, Kowalski, Szymański, Kołc, Kotwica, Krzemiński, Gicewicz, Fidziukewicz

II połowa: Ferra - Zawadzki (Oleszczuk), Kaczykowski, Kochanek, Skwiercz, Wicki, Stefanowicz, Pietroń, Kołc (Szlas), Szudrowicz, Toporkiewicz