28.03.2023 14:11 0 Materiał Partnera Materiał partnera

Teatr Capitol na wyjeździe gra w Trójmieście. Obejrzyj kultowe spektakle.

Materiał Partnera

Teatr Capitol to jeden z najlepszych teatrów komediowych w Polsce. Jego produkcje wystawiane są głównie w Warszawie. Jednak aktorzy podróżują po całym kraju i wystawiają spektakle na rozmaitych scenach w różnych miastach. W najbliższym czasie odwiedzą m.in Gdynie i Gdańsk. Jakie sztuki Teatru Capitol na wyjeździe można obejrzeć w Trójmieście?

Bilety na wszystkie spektakle Teatru Capitol na wyjeździe znajdziecie na portalu kicket.com (dawne ewejsciowki.pl).

“Alibi od zaraz” Teatr Capitol na wyjeździe

Teatr Capitol na wyjeździe wystawi komedię “Alibi od zaraz” na scenie Domu Technika NOT. w Gdańsku 4 marca oraz w Sali Koncertowej Portu Gdynia 25 marca.

Publiczność będzie miała okazję przeżyć niezapomnianą przygodę w towarzystwie świetnych aktorów i w niepowtarzalnej atmosferze.

Spektakl "Alibi od zaraz" to spektakl pełen humoru, intryg, zwrotów akcji i zaskakujących momentów, które utrzymują widza w napięciu do samego końca.

Głównym bohaterem jest Michel. W pewnym momencie życia marzy mu się namiętny romans. Zaprasza nawet do domu śliczną i młodą kochankę, jednak plany nieoczekiwanie się krzyżują, kiedy nagle zjawia się jego żona Sophie.

Ale rozwód z dobrze sytuowaną żoną to ostatnia rzecz, której chciałby mężczyzna, dlatego na szybko musi wymyślić dobre alibi. Czy mu się to uda?

“Akt równoległy” Teatr Capitol na wyjeździe

Spektakl “Akt równoległy” możecie obejrzeć 13 maja w Gdańsku na scenie Domu Technika NOT.

Dwie pary chcą spędzić sekretny weekend w cichym, kameralnym hotelu. Ten dziwaczny pensjonat to idealne miejsce na potajemne spotkania kochanków.

Obecni goście nie przewidują jednak komplikacji, które sprawią, że ich plan na spędzenie nocy zamieni się w wir szalonych intryg. Ekscentryczny recepcjonista szybko zostaje wciągnięty w wir szalonych kłamstw i intryg. Mężczyzna będzie starać się ratować sytuację, chcąc zapobiec nieuniknionym spotkaniom mężów, żon i kochanków w różnych kompromitujących sytuacjach.

“O co biega?” Teatr Capitol na wyjeździe

Teatr Capitol zagra komedię “O co biega?” możecie obejrzeć 3 czerwca w Gdańsku na scenie Domu Technika NOT.

Chociaż akcja spektaklu „O co biega?” dzieje się w spokojnym, angielskim miasteczku, to wcale spokojnie nie będzie. Na scenie spodziewajcie się prawdziwego chaosu, coraz szybszej akcji, mnóstwa wyrazistych bohaterów i przede wszystkim przezabawnych żartów.

Pastor Lionel Toop i jego żona, Penelopa Toop, budzą kontrowersje. W końcu on jest duchownym, a ona - piękną i wyzwoloną byłą aktorką. Nic dziwnego, że pewnego dnia pojawiają się plotki, że żona pastora ma romans. Jednak to tylko początek zamieszania…


Czytaj również: