26.04.2021 15:00 5 PM/KMP Gdynia

Jeśli rozpoznajesz te kobiety – zadzwoń na policję

Fot. KMP Gdynia

Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości kobiet, które mogą mieć związek z kradzieżą odzieży, dlatego policja publikuje zdjęcia z monitoringu.

Policjanci z Gdyni prowadzą sprawę kradzieży odzieży. Do zdarzenia doszło w marcu tego roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu funkcjonariusze ustalili, że związek ze sprawą mogą mieć kobiety ze zdjęć.

Z monitoringu wynika, że jedna z kobiet ma około 25 lat, ciemne, proste włosy do ramion i jest tęgiej budowy ciała. W dniu zdarzenia miała na sobie czarne spodnie, fioletową bluzkę, niebieską kurtkę, a na twarzy maseczkę. Miała przy sobie czarny plecak.

Druga kobieta ma około 25 lat, czarne, długie włosy, jest tęgiej budowy ciała. W dniu zdarzenia miała na sobie czarny płaszczyk, białą bluzkę, czarną spódnicę, czarne, cienkie rajstopy, na twarzy maseczkę. Kobieta miała czarną torebkę na ramieniu – informuje gdyńska policja.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z policją w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24