18.11.2020 08:00 0 art. spons. Artykuł sponsorowany

Poczuj przyjazną przestrzeń na Osiedlu przy Błoniach

Osiedle przy Błoniach

Przyjazna przestrzeń do życia to nie tylko atrakcyjna aranżacja mieszkania, funkcjonalne i estetyczne klatki schodowe, harmonijna architektura budynków czy pomysłowo zagospodarowane przestrzenie wspólne między nimi. Pojęcie przyjaznej przestrzeni sięga poza umowne granice osiedla – dotyczy komfortu, który zapewniają odpowiednie elementy otoczenia. Osiedle przy Błoniach, budowane przez Euro Styl w Rumi Janowie, daje mieszkańcom jedno i drugie – a dodatkowo wybrane mieszkania w tej inwestycji do końca stycznia 2021 roku dostępne są w promocji „100 mieszkań z rabatami przez 100 dni”.

Na Osiedlu przy Błoniach znajdą się ustawne i funkcjonalne mieszkania, które zapewnią mieszkańcom codzienny komfort życia. Inwestycja wyróżnia się ze względu na niską, kameralną zabudowę, dającą poczucie przestrzeni, dzięki zachowaniu dużych odległości między budynkami. Do starannie zaprojektowanych części wspólnych prowadzą przestronne lobby. Z dużych balkonów i okien rozpościera się widok na otwartą przestrzeń i kojącą zieleń, które dadzą poczucie oddechu od miejskiego zgiełku. To wszystko zapewni mieszkańcom komfort i poczucie przestrzeni, które przełożą się na wysoką jakość życia oraz umożliwią im chwile relaksu.

Niewiele jest w Trójmieście i ościennych mniejszych miastach nowych inwestycji, w których bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się lub są planowane rozległe i atrakcyjnie zagospodarowane tereny zielone o charakterze parkowym. Osiedle przy Błoniach jest takim właśnie wyjątkowym miejscem. Zlokalizowane w spokojnej części Rumi Janowo, w komfortowej odległości od ruchliwych ulic, może pochwalić się również bezpośrednim sąsiedztwem planowanego Parku Miejskiego Błonia Janowskie. Jego realizacja ma być finansowana z celowych grantów pozyskiwanych z różnych funduszy, o które starają się władze miasta, i wiele wskazuje na to, że realizacja podzielonej na etapy inwestycji rozpocznie się już w przyszłym roku.

Park, o łącznej powierzchni 25 hektarów, ma składać się z dwóch stref: parku naturalnego i parku miejskiego. W strefie miejskiej zaplanowano place zabaw dla dzieci, siłownię zewnętrzną i crossfit, strefę rekreacyjną dla seniorów, obszar aktywności dla psów, miasteczko rowerowe, a także strefę piknikową i miejsce, w którym będzie można rozpalić ognisko. Wszystko połączą ścieżki piesze i rowerowe oraz różnorodna zieleń, na którą złożą się nowe nasadzenia rodzimych drzew i krzewów oraz łąki kwietne. Będzie to idealne miejsce sąsiedzkich i rodzinnych spotkań, przyjazne osobom w każdym wieku.

Mieszkańcy Osiedla przy Błoniach będą mogli cieszyć się nie tylko sąsiedztwem rozległego parku miejskiego, ale również funkcjonalnie zaprojektowanymi terenami wspólnymi. Komfortowe odległości między budynkami pozwolą na to, by powstały tu m.in.: duży plac zabaw, wygrodzony tor przeszkód dla psów oraz stacja serwisowa dla rowerów. Zieleń i elementy małej architektury wkomponowane między niską zabudowę stworzą na osiedlu kameralny klimat.

Osiedle przy Błoniach

Lokalizacja Osiedla przy Błoniach da przyszłym mieszkańcom swobodę wyboru między spokojem na łonie natury i korzystaniem ze wszystkich typowo miejskich udogodnień oraz atrakcji. W pobliżu znajduje się bogata infrastruktura handlowa, usługowa, edukacyjna, kulturalna i sportowa. Blisko stąd do galerii handlowej, targowiska miejskiego z ekologiczną żywnością od regionalnych producentów, przychodni i aptek, przedszkoli, szkół podstawowych i liceum oraz Miejskiego Domu Kultury. Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli korzystać ze znajdujących się niedaleko: parku trampolin, szkółki jeździeckiej, klubu fitness i hali sportowej MOSiR. Łatwo też stąd dojechać – autobusem lub szybką koleją miejską do centrum Gdyni i całej tętniącej życiem trójmiejskiej aglomeracji.

Osiedle przy Błoniach

Rumia Janowo to dynamicznie rozwijająca się dzielnica i atrakcyjna alternatywa dla życia w Trójmieście. Przyszli mieszkańcy Osiedla przy Błoniach, żyjąc w przyjaznej, dającej oddech, zielonej przestrzeni, będą jednocześnie mieli na wyciągnięcie ręki typowo miejską infrastrukturę, ułatwiającą i uatrakcyjniającą codzienne funkcjonowanie – mówi Anna Tuszyńska, kierownik sprzedaży w Euro Stylu.

Osiedle przy Błoniach Osiedle przy Błoniach Osiedle przy Błoniach Osiedle przy Błoniach Osiedle przy Błoniach


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24