18.05.2020 08:20 1 rp

Mieszkańcy powiatu będą mogli spróbować swoich sił na wrotkach

Fot. Pixabay.com

Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy poinformowało o rozpoczęciu zajęć z nauki i doskonalenia techniki jazdy na wrotkach i rolkach w powiecie wejherowskim. Wszystko za sprawą dofinansowania z samorządu.

Coraz więcej dyscyplin sportowych wznawia zajęcia i treningi. Podobnie jest ze sportowcami, którzy na co dzień ćwiczą w Stowarzyszeniu Wrotkarskim Gdańskie Lwy. Już kolejny raz wejherowska młodzież będzie mogła skorzystać z okazji, założyć wrotki i spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.

Miło mi poinformować, że Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy otrzymało z Zarządu Powiatu Wejherowskiego dofinansowanie do warsztatów, te obejmą lekcje nauki i doskonalenia techniki jazdy na rolkach lub wrotkach – podkreśla Julian Ziółkowski, prezes Stowarzyszenia Wrotkarskiego Gdańskie Lwy.

Zajęcia będą bezpłatne i odbywać się będą w kilkunastoosobowych grupach, ze wglądu na panujące obostrzenia. Ruszają już w piątek (22 maja) zarówno w choczewskiej sali gimnastycznej przy stadionie, jak i w Lubiatowie, na boisku wojskowym.

W przypadku złej pogody ćwiczymy tylko w Choczewie w sali gimnastycznej, a przy dogodnej pogodzie – najpierw dwie godziny w sali w Choczewie, a następne dwie przenosimy się do Lubiatowa na boisko – podkreślają organizatorzy.

Więcej informacji znaleźć można na profilu facebookowym stowarzyszenia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24