08.08.2019 12:19 3 mike/KPP Wejherowo

Zaginęła 19-latka mieszkająca w Wejherowie

Źródło: KPP Wejherowo

Wejherowscy policjanci prowadzą poszukiwania 19-letniej Karyny Boiko, która zaginęła pod koniec czerwca br. Pochodząca z Ukrainy kobieta od niedawna mieszka w Wejherowie. Jak dotąd nie skontaktowała się z rodziną i pracodawcą ani nie wróciła do miejsca zamieszkania.

Karyna Boiko mam 19 lat. Kobieta zaginęła pod koniec czerwca. Od tego czasu nie ma z nią kontaktu.

Rysopis zaginionej

– Wiek – z wyglądu 19 lat

– Wzrost – ok. 165 cm

– Średnia budowa ciała

– Włosy – ciemne, do ramion

– Uzębienie pełne

– Nos i uszy średniej wielkości

Jak informują mundurowi, zaginiona była pod koniec lipca br. kilkukrotnie widziana w Warszawie.

Widziano ją w rejonie Dworca Zachodniego, wtedy ubrana była w szarą letnią kurtkę, czapkę baseballową koloru ciemnego oraz spodnie typu jeansy. Zaginiona widziana była także 25 lipca br. w rejonie stacji metra Wilanowska, w pobliżu sklepu Rossmann. Następnie kilka dni później około 27/28 lipca br. ponownie widziano ją w rejonie dzielnicy Wola, przy zejściu do przejścia podziemnego przy Dworcu Centralnym, w tym momencie miała być ubrana w sukienkę błękitną do kolan, sandały, włosy koloru ciemnobrązowego do ramion, miała także przy sobie czarną torebkę noszoną na ramieniu – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie pod numerem telefonu 58 762 97 36. Można też napisać e-maila na adres [email protected] lub skontaktować się w najbliższą jednostką policji pod numerem 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24