19.05.2019 15:27 8 raz

Pewny utrzymania Gryf przegrał w Wejherowie

Archiwum

Porażką zakończyli tegoroczne rozgrywki w II lidze piłkarskiej zawodnicy Gryfa Wejherowo. Na własnym stadionie ulegli Stali Stalowa Wola 1-3. Utrzymanie na tym szczeblu rozgrywek wywalczyli sobie wcześniej.

Przez 70 minut na stadionie na Wzgórzu Wolności utrzymywał się bezbramkowy remis. Wtedy to pierwsze trafienie dla Stali Stalowa Wola zdobył Robert Dadok.

Ten sam piłkarz 9 minut później podwyższył na 0-2.

W ostatniej minucie kontaktowe trafienie dla Gryfa zaliczył Maciej Koziara, ale momentalnie odpowiedział Michał Kitliński ustalając wynik spotkania na 1-3.

Porażka sprawiła, że Gryf Wejherowo z 40 punktami na koncie zajął 14. pozycję w tegorocznych rozgrywkach II ligi piłkarskiej. Piętnasta Siarka Tarnobrzeg, która otwiera grupę drużyn żegnających się z rozgrywkami tej klasy, zdobyła o jeden punkt mniej.