06.03.2019 12:43 6 mike/KPP Wejherowo

Handlował narkotykami – trafił za kraty

Fot. KPP Wejherowo

Nawet do 10 lat więzienia grozi 22-letniemu mieszkańcowi powiatu wejherowskiego, który został zatrzymany w związku z podejrzeniem handlu narkotykami. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty.

Policjanci nie zwalniają tempa, jeśli chodzi o eliminowanie przestępczości narkotykowej. Tym razem w ręce mundurowych wpadł 22-latek z powiatu wejherowskiego. Pracując nad sprawą, kryminalni z Wejherowa ustalili, że trudnił się on handlem narkotykami. Jest to przestępstwo, za które można trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Do zatrzymania podejrzanego doszło w ubiegły poniedziałek (4 marca). Podejrzenia kryminalnych potwierdziło przeszukanie domu, w którym mieszkał mężczyzna.

Policjanci znaleźli marihuanę o wadze prawie około 77 gramów. Ujawnione środki zostały zabezpieczone do sprawy – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Ostatecznie 22-latek trafił do policyjnej celi. We wtorek (5 marca został przesłuchany) i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz ich sprzedaży w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24